Dałem auto jako zgłoszone na szkode- odpryski- na lakierowanie... dostałem auto z dachem pomazanym od polerowania po lakierowaniu(powinno sie poczekac a nie swiezy lakier od razu polerowac) i przy wydawaniu auta stwierdzili ze 3swiatlo stopu nie działa na tylnej szybie. niby naprawili... wieczorem gdy juz nie bylo serwisu, mechaników jak odbierałem auto to światło nie działało wiec musiałęm przyjechac nastepny raz. potem gdy przyjechalem stwierdzili ze trzeba zamówic sterownik jakis.....zamowili...nie ten.... czekałem razem juz 2 tygodnie...potem zamowili niby poprawny.. kolejny tydzien.. juz 3 razem. po zainstalowaniu poprawnego niby sterownika poszły sobie gdzies inne ustawienia jak np. brak swiateł dzeinnych, przeciwgmigielnych.brak centranlego zamykania auta. brak kamery cofania......... i teraz nie potrafią sobie z tym poradzic....... masakra......miesiac juz to trwa.... dałem auto na lakierowanie....a skończyło sie na pomazanym dachu,,,,sterownikach i nie naprawionym samochodzie.... i znowu musze do nich jechac ...... 4 raz i nie wiadomo czy juz ostatni......