Royal Massage

Salony masażu

Gdynia, Władysława IV 53/11

Adam - ocena (1) Super doświadczenie! Polecam każdemu! Adam Marcin - ocena (1) Niezwykłe doświadczenie! Pani Marta jest niesamowitą osobą która zabiera... Marcin Jolanta - ocena (2) Bardzo miła atmosfera. Profesjonalna obsługa. Wspaniałe miejsce. Pani Marta... Jolanta
Michał - ocena (1) Pani Marta jest niesamowicie serdeczna, tworzy bezpieczną i pełną zrozumienia... Michał Tomek - ocena (1) Bardzo mila atmosfera. Masaz dobierany indywidualnie do kazdego klienta i... Tomek Karolina Sulis - ocena (1) Cudowne doświadczenie, bardzo polecam każdemu kto szuka profesjonalnych usług. Karolina Sulis Marek - opinia (1) Polecam Panią Martę, też na pewno wrócę. Marek Rafal - opinia (1) Bardz profesjonalna obsługa.Miła rozmowa z uwzględnieniem przeciwskazań do... Rafal Zenon - opinia (1) Salon przyjemny profesjonalna obsługa Marta przecudowna.m\Masaz w jej... Zenon Katarzyna - opinia (1) Wspaniałe miejsce. Korzystałam z różnych masaży ale masaż tantryczny na 4... Katarzyna Magda - opinia (1) Idealne miejsce , cudowny relaks . Serdecznie polecam. Jakość usług 100% Magda Ewa - opinia (1) Śmiało mogę powiedzieć, że jeżeli ktoś z was odwiedzi gabinet masażu royal... Ewa Ewa - opinia (1) Śmiało mogę powiedzieć, że jeżeli ktoś z was odwiedzi gabinet masażu royal... Ewa Emily - opinia (1) Super! Masażystki w pełni profesjonalne. Jak dobrze mieć takie miejsce!! Z... Emily Lusi - opinia (1) Przemiła obsługa, masaże to pełen profesjonalizm, bardzo polecam Lusi Dawid - opinia (1) Pełen profesjonalizm , obsługa i klimat I klasa , polecam !!! Dawid