Arek - opinia (2) Profesjonalne podejście, bardzo miła i kompetentna obsługa, oraz pyszna... Arek Monika - opinia (1) Umówiłam się na wizytę z myślą że idę do jednego z lepszych salonów... Monika Zadowolona - opinia (1) Jestem zachwycona efektem. Ceny nie są najniższe ale myślę że cała usługa... Zadowolona
Błażej - opinia (1) Świetne miejsce dla wymagających osób takich jak ja. Tylko tutaj znalazłem to... Błażej Daniel - opinia (2) Rewelacyjne miejsce, ale nie o wygląd tutaj chodzi. Mam na myśli całokształt... Daniel :)) (2) każda wizyta jest ogromną przyjemnością, tym razem ujęło mnie cięcie, fryzura... kasia Najlepszy fryzjer! (1) Uratowali moje zniszczone włosy po nieudanej wizycie farbowania u innego... Marcelina Rewelacja (1) Polecam serdecznie. Wszyscy bardzo mili i uprzejmi. Wspaniała atmosfera. Pani... Kasix NAJ!!! (1) NAJ!!! Najpiękniej, najmilej,najcudowniej i z zadowoleniem wyszlam kolejny... D. Znalazłam swoje fryzjerskie miejsce na ziemi (1) Jestem osobą, która nie ufa fryzjerom. Doświadczyłam wielu nieudanych cięć.... Ania Rewelacyjne miejsce na mapie Trójmiasta (1) Troszkę sceptycznie i z obawą podchodziłam do mojej pierwszej wizyty w tym... Izabella