pernamentny ust (1) Bardzo polecam makijaz pernamentny ust! Zabieg calkowicie... Klaudia Piekne brwi piorkowo - wloskowe!!! (1) Moje brwi miały jakieś 3 cm długości w linii prostej - sama sobie to zrobiłam... Ewa Pani Roza ma najlepsze znieczulenia!!! (1) Zrobilam sobie ostatnio kreseczki na oczach u Pani Rozy i nic nie bolalo..... Monika
Serdecznie Polecam !!! (1) Wszystkim paniom które chcą się poczuć bezpiecznie i komfortowo polecam... Agnieszka Piekne,duze usta :) (1) Postanowilam skorzystac z uslug salonu jakis czas temu..Powiekszyłam sobie... Klauuuu Bardzo Polecam (1) Lily Rosa Spa to idealna alternatywa dla zwykłych salonów. Podczas zabiegów... Weronika Król 100% zadowolenia (1) Pani Róża jest swietnym swietnym specjalista doradzi w kazdej kwestii!... AJ Szczerze polecam! (1) Wiele razy robilam juz w Lily Rose Spa paznokcie hybrydowe i jestem pewna ze... Ewa Nowakowska Wypełnianie zmarszczek - super efekt! (1) Zdecydowałam się na spłycenie zmarszczek mimicznych w okolicy czoła. Jestem... Aleksandra powiększanie ust (1) Bardzo długo nosiłam się z zamiarem powiększenia ust. Koleżanka poleciła mi... marysia Hybrydka (1) Manicure hybrydkowy na najwyższym poziomie, efekt przez 3 tygodnie, przy... MoniC Makijaż permanentny (1) Zrobiłam sobie makijaż permanentny w Lily Rose u Pani Róży. Jestem zachwycona... Ania makijaż permanentny (1) Zrobiłam sobie kreseczki na górnej i dolnej powiece. Polecam z czystym sercem... Asia Jestem pod wrażeniem! (1) Jestem świeżo po wykonanym Pedicure Spa z Hybrydą,Manicure Spa z malowaniem,... Magda Mikrodermabrazja (1) Z czystym sercem mogę polecić zabiegi w Lily Rose Home Spa! Po pierwsze... Paulina Pedicure (1) Koleżanka poleciła mi ten salon, trochę się wahałam czy zamówić usługę do... Paula Manicure i pedicure hybrydowy (1) U Lily Rose robiłam ostatnio manicure i pedicure hybrydowy przed wycieczką w... Monika Relaksujący masaż (1) Dostałam w prezencie od koleżanek sesję masażu u siebie w domu. Panie z Lily... Natalia Hybryda (1) Moje zdanie dotyczące manicure i pedicure hybrydowego było już wyrobione,... Sylwia Kinga - opinia (1) ja również przychylam się do powyższych opinii i wszystkim polecam Lily Rose... Kinga