Marek - opinia (1) p. Karolina robi nieziemskie rzeczy :) zawsze wychodzę bardzo zadowolony! Marek K2 - opinia (1) Uwielbiam przychodzić do tego salonu! Wszystkie Panie są cudowne, maja bardzo... K2 Monika G. - opinia (1) Gorąco polecam ! Wysoka jakoś obsługi , profesjonalne podjęcie i duża wiedza... Monika G.
Gosia - opinia (1) Skorzystałam dotychczas z dwóch usług kosmetycznych u p. Karoliny i jestem... Gosia Katia - opinia (1) Permanentny makijaż brwi robiła mi Pani Karolina. Bardzo profesjonalna,... Katia Karolina - opinia (1) Makijaż permanentny brwi perfekcyjny, wcześniej byłam w znanym miejscu w... Karolina Anna - opinia (1) Robiłam brwi permanentne u p. Róży i jestem bardzo zadowolona z efektu :)... Anna Karolina - opinia (1) Bardzo polecam, świetny efekt na brwiach po nałożeniu henny pudrowej, usluga... Karolina Aleksandra - opinia (1) Oddaję się w ręce Pani Rózy od 4 lat i nie było razu, abym wyszła... Aleksandra Lena - opinia (1) Śmiało polecam! Fantastyczna atmosfera podczas zabiegu, świetne efekty. Na... Lena Karolina - opinia (1) Wiele lat myślałam aby zrobić makijaż permanentny brwi, ale zawsze było... Karolina Beata - opinia (1) To już kolejna wizyta u Pani Róży, po każdej jestem bardzo zadowolona. Efekt... Beata Gabriela - opinia (1) Pokonuje kilkadziesiąt kilometrów, żeby dotrzeć do Pani Róży na makijaż... Gabriela Alina - opinia (1) Pani Róża ciepła wyrozumiała empatyczna a do tego profesjonalistka ️ Dziękuję Alina Joanna - opinia (1) Jak zawsze super, warto jechać aż z Warszawy:) Joanna Anna - opinia (1) Profesjonalnie i fachowo. Zabieg hi-fu . Anna Om - opinia (1) Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta Om Aneta - opinia (1) Profesjonalnale podejście i wytłumaczenie całego procesu zabiegu. Wystrój... Aneta Stała klientka - opinia (1) Wspaniała obsługa, usługi na najwyższym poziomie! Zachęcam. Stała klientka wanesa - opinia (1) Super obsługa wielki profesjonalizm wanesa