Lena - opinia (1) Śmiało polecam! Fantastyczna atmosfera podczas zabiegu, świetne efekty. Na... Lena Karolina - opinia (1) Wiele lat myślałam aby zrobić makijaż permanentny brwi, ale zawsze było... Karolina Beata - opinia (1) To już kolejna wizyta u Pani Róży, po każdej jestem bardzo zadowolona. Efekt... Beata
Gabriela - opinia (1) Pokonuje kilkadziesiąt kilometrów, żeby dotrzeć do Pani Róży na makijaż... Gabriela Alina - opinia (1) Pani Róża ciepła wyrozumiała empatyczna a do tego profesjonalistka ️ Dziękuję Alina Joanna - opinia (1) Jak zawsze super, warto jechać aż z Warszawy:) Joanna Anna - opinia (1) Profesjonalnie i fachowo. Zabieg hi-fu . Anna Om - opinia (1) Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta Om Aneta - opinia (1) Profesjonalnale podejście i wytłumaczenie całego procesu zabiegu. Wystrój... Aneta Stała klientka - opinia (1) Wspaniała obsługa, usługi na najwyższym poziomie! Zachęcam. Stała klientka wanesa - opinia (1) Super obsługa wielki profesjonalizm wanesa Adriana - opinia (1) Cudownie przyjęta cudownie zrobiony makijaż Adriana Adriana - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona i z pracy którą mi wykonano jak i z inteligętnego... Adriana Magdalena - opinia (1) Pełen profesjonalizm na pewno wrócę Magdalena Monika - opinia (1) Najpiękniejsze usta jakie kiedykolwiek miałam. Idelane!!! Monika Monika - opinia (1) Najlepsza linergistka w regionie. Prawdziwa artystka. Polecam!! Monika Monika - opinia (1) Jeżdżę do Pani Róży aż z Białegostoku. Serdecznie polecam, ogromna wiedza,... Monika Hania - opinia (1) Pozytywnie 100% polecam z czystym sumieniem. Hania Edyta - opinia (1) Pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera. Polecam! Edyta Krystyna - opinia (1) Jestem Klientką tego salonu od wielu lat. Pani Róża dba o kondycję mojej... Krystyna