Agata - opinia (1) Serdecznie polecam Salon Róża Von Mach. Efekty już po pierwszym zabiegu... Agata Xyz - opinia (1) Po 50 tce moja skora przestała wyglądać dobrze, kobiece hormony przestały... Xyz Hania - opinia (1) Wspaniały, czyściutki i bardzo dobrze wyposażony salon cudowną ekipą. Pani... Hania
Agnieszka - opinia (1) Z usług Róży korzystam sporadycznie, ale zawsze jestem pod wrażeniem jej... Agnieszka Ewa - opinia (1) Do Pani Róży trafiłam z moimi brwiami, zdecydowałam się również na kreskę... Ewa Gosia - opinia (1) Idealny makijaż, bardzo profesjonalna usługa, polecam!!! Gosia Małgosia - opinia (1) Wykonywałam u Pani Róży zabieg powiększenia ust w zeszłym roku. Usta wyszły... Małgosia Ania K - opinia (1) Miło, profesjonalnie i przyjemnie. Polecam :) Ania K Ewka - opinia (1) Wykonałam laser frakcyjny i hi fu i jestem zachwycona efektem. Odmlodnialam... Ewka Ola - opinia (1) Wspaniałe miejsce i atmosfera. Pełen profesjonalizm a Pani Róża zrobiła mi... Ola Marzena - opinia (1) Róża , to osoba godna zaufania oraz polecenia . Oddając się w jej ręce z... Marzena Justyna Jankowska - opinia (1) Gorąco polecam wszystkim to miejsce! Niejednokrotnie byłam klientką p. Róży i... Justyna Jankowska Kalina - opinia (1) Polecam z całego serca! Poczucie estetyki Pani Róży przełożyło się na cudowny... Kalina Kalina - opinia (1) Pani Róża świadczy najwyższą jakość usług: skrupulatnie odpowiada na każde... Kalina Natalia Prokaziuk - opinia (1) Pani Róża fantastycznie zaopiekowała się moim stresem. Najważniejsze dla niej... Natalia Prokaziuk Robert - opinia (1) Korzystałem z zabiegu plazmy na powieki efekt spektakularny, na zmarszczki... Robert Ren - opinia (1) Pełen profesjonalizm, wspaniały kontakt. Zabieg wykonany niesamowicie... Ren Edyta - opinia (1) Po wielu problemach skórnych dzięki Pani Rożny mam piękna i odżywiona twarz.... Edyta Marlena - opinia (1) Zabieg laserem frakcyjnym wykonany perfekcyjnie i bezboleśnie. Bardzo miła... Marlena Zaneta - opinia (1) Bardzo zadowolona :) , więcej takich salonów z profesjonalną obsługa Zaneta