Adriana - opinia (1) Cudownie przyjęta cudownie zrobiony makijaż Adriana Adriana - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona i z pracy którą mi wykonano jak i z inteligętnego... Adriana Magdalena - opinia (1) Pełen profesjonalizm na pewno wrócę Magdalena
Monika - opinia (1) Najpiękniejsze usta jakie kiedykolwiek miałam. Idelane!!! Monika Monika - opinia (1) Najlepsza linergistka w regionie. Prawdziwa artystka. Polecam!! Monika Monika - opinia (1) Jeżdżę do Pani Róży aż z Białegostoku. Serdecznie polecam, ogromna wiedza,... Monika Hania - opinia (1) Pozytywnie 100% polecam z czystym sumieniem. Hania Edyta - opinia (1) Pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera. Polecam! Edyta Krystyna - opinia (1) Jestem Klientką tego salonu od wielu lat. Pani Róża dba o kondycję mojej... Krystyna Magda - opinia (1) Świetny salon, pełen profesjonalizm, przystępne ceny za doskonałą jakość usług. Magda Kamila - opinia (1) Moje brwi dzięki Pani Karolinie stały się perfekcyjne! ️ Na pewno nie... Kamila Ola - opinia (1) Bardzo miło i profesjonalnie. Polecam to miejsce. Ola Obcy - opinia (1) Makijaż wykonany z należytą starannością, w 100% polecam! Obcy Obcy - opinia (1) Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, Pani kosmetolog bardzo profesjonalna,... Obcy Agnieszka - opinia (1) Z całego serca polecam Salon Róża Von Mach. Miałam wykonywany zabieg (nici).... Agnieszka Agnieszka - opinia (1) Jestem właśnie po serii zabiegów usuwania starych brwi, wykonanych w innym... Agnieszka Kasia - opinia (1) Super wszystko na najwyższym poziomie polecam gorąco Kasia Aga - opinia (1) Wizyta przebiegła świetnie, profesjonalne podejście, wszystko bardzo... Aga Sylvie - opinia (1) Bardzo miła atmosfera. Zabieg wykonany profesjonalnie... efekt... Sylvie Tomasz - opinia (1) Z usług Pani Róży korzystam od pół roku i śmiało mogę napisać, iż po każdej... Tomasz