Świetna sprawa polecam! (1) Mobilne spa to jeden z najlepszych pomysłów na prawie każdą okazję! Miałam... magdalena88 Niespodzianka dla żony - kosmetyczka do domu (1) Zamówiłem dla żony kilka zabiegów z oferty, miła Pani pomogła mi coś fajnego... Mirek Klasa pod każdym względem! (1) W związku z nadchodzącym latem zdecydowałam się na wykonanie pedicure... Marzena
100% profesjonalizmu (1) Korzystałam z usług poi raz pierwszy...ale napewno nie ostatni!!!! !00%... monika polecam (1) Pani Joanna - bardzo miła, kulturalna, komunikatywna, profesjonalistka,... Ula Miło i profesjonalnie (1) Masaż przeprowadzony przez Panią Joannę to prawdziwy relaks i pełen... Małgorzata polecam (1) Korzystałam z usług mobilnego spa narazie dwa razy ale zdecydowanie bedę... ewa g Pełen profesjonalizm (1) Jak w tytule. Usługa wykonana na bardzo wysokim poziomie, Pani kosmetyczka... Paula syl - opinia (1) super, bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście do klienta:) sprzęt do... syl polecam, polecam, polecam :) (1) Są takie chwile w życiu każdej kobiety, kiedy chce poczuć się naprawdę... Marlena zadowolona (1) SPA w domu, to super usługa. Nie ruszając się z zacisza domowego skorzystałam... Ania bardzo polecam (1) Profesjonalnie, miło i relaksująco. Kosmatyczka zjawiła się punktualnie.... joanna Miło ;) (1) Była to mój pierwszy raz korzystania z usług mobilnych i nie zawiodłam się.... Jackie Super!!! (1) Jest super, czułam się komfortowo . zaproszona Pani punktualnie pojawiła się... Ewa Marta - opinia (1) Zamawiając usługę w Lily Rose Spa byłam pewna, że to będzie przyjemne... Marta