Kasia - opinia (1) Po wizycie w salonie u Pani Róży zdecydowanie ocena 6 gwiazdek to za mało!... Kasia Iwona - opinia (1) Serdecznie polecam ! Oddałam się w ręce Pani Róży z pełnym zaufaniem. Jest... Iwona Kamila - opinia (1) Zabiegi u pani Róży zaczynają się zawsze od relaksu w wysmakowanym wnętrzu... Kamila
Agata - opinia (1) Profesjonalnie, najwyższa jakość usług, miła atmosfera Agata Izabella - opinia (1) Pod każdym względem idealnie! Kocham to miejsca! Izabella Magda - opinia (1) Zdecydowanie polecam. U Pani Róży przeszłam doszkolenie z zakresu ust. Nie... Magda D. - opinia (1) Zabieg HIFU. Po czasie rekomendowanym, efekt godny polecenia. Człowiekom... D. Aleksandra - opinia (1) Z usług salonu korzystam już bardzo długo i nigdy się nie zawiodłam, to... Aleksandra agata - opinia (1) Powiększyłam usta z koleżanka - jestesmy obie bardzo zadowolona.... agata Agata - opinia (1) Pielęgnacja na najwyższym poziomie. Zabieg kapitalny miałam po nim idealna... Agata El - opinia (1) Ogromny talent plus profesjonalne podejście to najbardziej mnie przekonuje do... El Cudowne miejsce (1) Wspaniałe miejsce. Poza niepodważalny profesjonalizmem znajdziecie tu po... Ewa Brwi - piórka (1) Miałam spore ubytki włosków na brwiach, Pani Róża dobrała kolor pimentu do... Kasia W. mezoterapia igłowa (1) u pani róży zrobiłam serie mezoterapii iglowej i muszę przyznać ze jestem w... Ewelina Brwi permanentne, zabiegi przeciwstarzeniowe (1) Szczerze polecam kosmetologa Panią Różę! Brwi zrobione bardzo naturalnie,... Ewa Tak tak tak! (1) W nowym salonie czułam się jak w niebie, buzię mam w końcu gładką jak... Marta Polecam z całego serca! (1) Szczerze polecam zabiegi w przepięknym salonie Pani Róży! Mój makijaż jest... Aleksandra POLECAM (1) Super salon! Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Często są bardzo atrakcyjne... Sylvia Powiększanie ust (1) Profesjonalizm w każdym calu. Pani Róża przesympatyczna, delikatna, bardzo... Anna dzisiejszymicrobladingzaliczony (1) Bardzo przyjemny kontakt, wyjasnienie na czym polega zabieg, a efekt mega... Monia