Brwi permanentne (1) W zasadzie nie ma co się dużo rozpisywać. Pani Róża wie co robi i robi to... Marta Sz. Usta (1) Polecam !!! Naturalnie ,pięknie powiekszone usta :) Nadia agata - opinia (1) POLECAM!POLECAM!Profesjonalna i miła obsługa. Super atmosfera! Do Róży chodzę... agata
Polecam (1) Z całego serca polecam wszystkim dziewczynom i kobietom, ktore chcą sobie... Zadowolona klientka niezastąpiona i profesjonalna Pani Róża (1) Jestem już po trzykrotnym powiększaniu ust i makijażu permanentnym u Pani... Marta Powiekszanie ust (1) Piekny salon, mila atmosfera, kawka, swieczki, profesjonalna obsluga.. A co... Ewelina S 3x na TAK (1) Jestem stala klientka Pani Rozy I zdecydowanie polecam.Makijaz permanentny... dorKa opinia (1) Profesjonalizm na piętkę z plusem klient Brwi, metoda piórkowa (1) U Pani Róży wykonałam makijaż permanentny metodą piórkową. Moje brwi przed... Jola Bruzdy nosowo-wargowe (1) Wypełniałam u P.Róży bruzdy nosowa-wargowe,zabieg przebiegł bezboleśnie,bez... Dagmara Polecam (1) Polecam zabieg powiększania ust bardzo jestem zadowolona i na pewno wrócę ,... Justyna opinia (1) profesjonalna obsługa, miła atmosfera, zabieg w 100% bezbolesny (powiększanie... Marta MEGA NATURALNIE POWIEKSZONE USTECZKA (1) Strasznie balam sie efektu karpia idac na zabieg, ale Pani Roza w trakcie... Agnieszka S. USTA BOSKIE USTA (1) Tak dlugo sie wahalam, bojac sie bolu i sztucznego efektu, ale zupelnie... Ewelina Mezoterapia Igłowa - Polecam! (1) Wraz z mamą z mezoterapii igłowej skorzystałyśmy pierwszy raz ponad miesiąc... mama z córką Dermabrazja - Skóra Głowy (1) Polecam zabieg dermabrazji u Pani Róży wszystkim Panom mających problem z... Mateusz makijaż permanentny brwi (1) Korzystałam w Lily Rose Home Spa z usługi makijażu pemanentnego brwi w celu... Irena Mach Profesjonalne oraz indywidualne podejście do klijeta (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Lily Rose . Pani Róża (kosmetyczka )... Emilia Modelowanie ust (1) Powiekszalam usta w Lily Rose, efekt jest super! Usta wygladaja bardzo... Iwona PROFESJONALNIE, STERYLNIE!! BEZBOLEŚNIE :)) (1) Naprawde dlugo zastanawiałam się nad wyborem gabinetu do wykonania kresek... Ag.Wilcz