Rozarium Tuchomskie od LOKUM warto???

Temat dostępny też na forum: Tuchom
Witam jestem zainteresowany kupnem tam domu, czy ktoś już miał styczność z tym developerem (kupował, ma zamiar, czeka na odbiór itd)?. Poszukuje jakichkolwiek informacji zanim się zdecyduję. Wszystkie opinie szczególnie o problemach z poprzednich inwestycji mile widziane.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rozarium Tuchomskie od LOKUM warto???

też się zastanawiamy nad tymi bliźniakami, ale opini jest mało i są podzielone
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rozarium Tuchomskie od LOKUM warto???

A jakie są to opinie? I gdzie można znaleźć?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rozarium Tuchomskie od LOKUM warto???

Firma ma duże opóźnienia w oddaniu inwestycji i nie ma zamiaru zapłacić zadośćuczynienia. Jeżeli chodzi o jakość to jest OK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Rozarium Tuchomskie od LOKUM warto???

Ja akurat polecam, bo nasz fachowiec od wykończeniówki niemiał się do czego przyczepić. My mieszkamy w Borkowie. Warto popytać się przyszłych sąsiadów jak im się mieszka. My tak zrobililismy.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0

My jesteśmy właśnie już prawie wprowadzeni na Rozarium do domu bliźniaczego. Jakieś drobne niedociągnięcia się zdarzały, ale nie było niczego, czego deweloper nie zdołałby albo chociaz niepróbowałby naprawić. Aktualnie wszystko jest już w porządku i jesteśmy zadowolceni :) Nie moge doczekać się aż zrobi się sucho i słonecznie i będzie można spędzac czas w ogrodzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podnoszę temat.
Może jeszcze ktoś się wypowie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też polecam. Mam akurat zewnętrzne miejsce w bliźniaczej zabudowie. Na osiedlu jest jeszcze trochę "bałagan" bo część domów i dróg jest wciąż w budowie, ale to tylko kwestia czasu, aż skończą. Z lokalizacji jestem zadowolona - do miasta jadę około 30 minut - to dobry czas i warty własnego domu i podwórka ;) Jak były słoneczne dni to nawet z psem po lesie udało nam się przejść.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie byłam na święta u rodzeństwa i też mi się podoba ta okolica, więc sobie szukam opinii jakichś ;) Udało nam się pospacerować w lany poniedziałek - rzeczywiście las piękny! Mam nadzieje, że na wiosnę powstanie więcej chodników i to błoto trochę podeschnie, bo poważnie zastanawiam się nad jednym z lokali z 3 etapu - taki mały domek w sam raz "na starość" bez dzieci :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Państwo, którzy tam mieszkacie - które domy lepsze F czy D? Będę z daleka jechać żeby oglądać (120km), a na mapie o tej lokum.gda.pl/rozarium-tuchomskie-plan-osiedla ciężko coś zobaczyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam D. Wystarczajaco duzy ale ustawienie ma lepsze.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mi się jednak F podoba - działkę ma większą i lepiej ustawione, bo tylko z jednej strony okna na osiedle a z drugiej na las
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czy wiecie cośo tych przecenionych domach? co jakiś czas obniżają ceny nawet o 20 tyś - nawet dzisiaj na stronie widziałam. z czego to wynika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze robili takie przeceny żeby kupca znaleźć. Większość mają zarezerwowana lub sprzedana A zaraz kolejny etap będą sprzedawać ktorego nie ma na planie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

LOKUM chyba ten kolejny etap już ma w sprzedaży. wróciły te domy D, które kiedyś oglądałam i wydawały mi się spoko. teraz z odbiorem an 2021 aż
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, że temat już stary, ale może ktoś się jeszcze zastanawiał nas skorzystaniem z usług Lokum przy jakiś nowych inwestycjach - my mieszkamy od roku z hakiem w Tokarach w Rozarium, ogólnie to na początku nie byliśmy pewni czy chcemy mieszkać w bliżniaku i to kawałek od roboty, bo mąż pracuje w Gdańsku, ale dojeżdża autem i nie narzeka, więc trasa mu widać odpowiada. Nam zależało głównie na ogrodzie, bo lubimy posiedzieć na dworze no i muszę przyznać że ogólnie całkiem spory jest. Co do samego domu to nie mieliśmy żadnych problemów. Baliśmy się trochę mieszkania w bliźniaku, bo nie wiedzieliśmy czy będzie głośno (wiecie, jak to sąsiedzi czasem bywają - mamy złe doświadczenie po bloku ;/) ale wgl się tego nie odczuwa, nic nie słychać, więc czujemy się praktycznie jakbyśmy w wolnostojącym mieszkali. Więc ogólnie tak podsumowując to my mamy pozytywne doświadczenie ! I z samym domem i z deweloperem, bo trochę ich pomęczyliśmy pytaniami o wszystkie szczegóły i cierpliwie nam odpowiadali.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

super, właśnie szukaliśmy jakiś opinii na temat domów, bo czekamy na wykończenie ostatniego etapu rozarium - ostatnio się kontaktowaliśmy z lokum i bardzo profesjonalie nas obsłużyli, ale chcieliśmy jeszcze poszukać w internecie i widzimy sporo pozytywnych opini, więc zdecydowaliśmy się!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To może się poznamy niedługo przyszły sąsiedzie, hmm ?? My z żoną zaliczyliśmy pełny roczek na osiedlu właśnie, z całego serduszka polecamy ;))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie
Też jestem zainteresowana kupnem domu na osiedlu Rozarium Tuchomskie.
Może ktoś chce sprzedać dom?
Wiem, że jest w trakcie budowy nowy etap, ale to dla mnie za długo.
Jeśli tak to proszę o kontakt na adres mariolawisniewska86@gmail.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak z terminowością odbiorów? Mocno się przedłużały?
I czy ktoś miał może problem z podmokłymi terenami? Są takie słuchy, że domy zbudowane na bagnach.
Dzięki z góry za opinie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

Odbiory byly ok rok i 2lata temu, teraz chyba tez. Bagna ? Bzdurka, aczkolwiek deweloper nie dba o drenaz , wiec to trzeba samemu ogarnac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

oprogramowanie sklepu (5 odpowiedzi)

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór platformy ecommerce?...