...niestety skuszona wieloma pozytywnymi opiniami (swoją drogą zastanawiam sie kto je napisał??) odwiedziłam tą knajpę w nadzieji, że dobrze zjem. Pierwsze co uderzyło po zejściu do podziemia to straszny , cuchnący smród... nie jedzenia a raczej brudnej szmaty. Potem było już gorzej. Zamówiłam PIECZONEGO dorsza z ziemniakami i surowkami. Otrzymałam gotowanego dorsza polanego czyms co wyglądało jak sos o nieokreslonym smaku, dorsz był niedoprawiony, bez soli, o pieczeniu nie było mowy, dokładnie smakował i wyglądał jak ugotowany i trzymany cały dzień na parze. Najgorsze były ziemniaki : sine, mokre, twarde, niedogotowane, okresliłabym je albo jako przemysłowe albo wczorajsze i zalewane wodą dla podgrzania- dosłownie koszmar na talerzu. Natychmiast zwróciłam danie kelnerowi, otrzymałam zwrot gotówki i wyszłam głodna z knajpy. Nie polecam, wolalabym zapłacić 10 zł wiecej i otrzymać dobre jedzenie. Tak, wiec drodzy Panowie ceny to nie wszystko. Przydałoby sie otworzć okna i zrobić generalny remont wnetrza- niestety odechciewa sie jesc a potrawy swoim wygladem i smakiem tylko dodatkowo zniechęcają do konsumpcji.