Marcin - opinia (1) Nie wiem na jakiej podstawie ktokolwiek moze im wystawic dobra opinie.... Marcin Patrycja - opinia (1) Cena do jakości wypada rewelacyjnie, Nie jest to finedining a klasyczna,... Patrycja Bardzo mocno odradzam! (1) Kiepskie jedzenie - schabowy twardy i bez smaku (ciężko było go pokroić, nie... Kasia
Kiedyś było ok. (1) Kiedyś często chodziłam tam wraz z córką.Specjalność zakładu pyszna zupa... kika Obsługa (1) Byłem z żoną wczoraj 20.12 wieczorem na obiado kolacji. Mimo że to była... Edward jestem rozczarowana (1) w poprzednim sezonie np. piwo grzane - takie jak powinno być. Wczoraj 20... MMM Smok pozostawia wiele do życzenia, a raczej... (1) ... wiele na talerzu do nie zjedzenia! Jedzenie niedoprawione, ewentualnie... Anka z rodzina super! (1) Obsługiwał nas profesjonalny kelner, zapewnił sprawną i mila obsługę, jak... turystka Rewelacja (1) OBSŁUGA: Kelnerka, która nas wczoraj obsługiwała była bardzo uprzejma,... Olga NIGDY WIECEJ !!!!!!! (1) Pytanie , od kiedy sprawdza sie jedzenie palcem ? a nastepnie odgrzewa sie w... POLAK Całkiem dobre (1) Placek po cygańsku smaczny. Wystrój nie mój styl, trochę ubogi. Karolina Rozczarowanie.... (1) ...niestety skuszona wieloma pozytywnymi opiniami (swoją drogą zastanawiam... ell PP - opinia (1) Przyjemne miejsce. Miła i szybka obsługa. Smaczne jedzene PP Bywam tu najczęściej (1) Genialne. Menu bardzo bogate i super smaczne. Do tego w cenie fajnej, na... Natalia latynoskadusza - opinia (1) żałuję, iż tak późno znaleźliśmy ten lokal!!!było miło, smacznie, tanio a... latynoskadusza Polecam (1) Bardzo dobra jadalnia w której byłem. Zjadłem przepyszne jedzenie, panowała... Filip polecam (1) Świetne miejsce na szybki obiad, czy spotkanie ze znajomymi. Ceny w stosunku... ikghj koszmarne jedzenie (1) Jadalnia z niewysokimi cenami ale fatalną jakością jedzenia. Zamówiłam jedno... Aleksandra Dobre jedzenie (2) tylko obsługa fatalna, pani, która mnie obsługiwała poniżej jakiegokolwiek... Korneliusz Zdecydowanie nie polecam !!! (1) Tragiczna obsługa - niemiły pan kelner, wręcz wulgarny, ponure kelnerki... abia