Fan placka (1) Jestem wielkim fanem jedzenia smokowego, na starym mieście jest to chyba... Michał marecki - opinia (1) Jedno z moich ulubionych miejsc na mapie trojmiasta. Super ceny, swietna... marecki Przyjazny lokal (1) Od jakiegoś czasu regularnie spożywam w Smoku posiłki. Smaku potrawom dodaje... Rafał
Ola - opinia (1) Placek po cygańsku: brunatno-brązowej barwy, niedosmażony na brzegach.... Ola Zdecydowanie polecam lokal (1) Przede wszystkim- super ceny, jak na Gdańsk Główny, miła atmosfera, bardzo... da6ka Smacznie jak zwykle- obsługa tragedia!!! (2) Pani w kręconych włosach która dziś "pracowała za karę" dziękuję, przykro mi... xyz Well done! (1) Bardzo przyjazne miejsce, w którym niezależnie od dnia tygodnia jest pełno.... Monika Jestem zachwycony! (1) Szukałem miejsca gdzie mógłbym zjeść w centrum miasta i przechodząc koło... piter12 Jadalnia Pod Zielonym Smokiem (1) Idealne miejsce dla osób, które nie chcą wydać dużo pieniędzy a zjeść... Monika Nie radzą sobie (1) Zamowilem łososia. Powiedziano mi ze czas oczekiwania to pól godziny. Mimo to... Kris BOMBA!! (1) Odwiedziłam Jadalnie z okazji "weekendu za pół ceny" i już zostanę stałą... Karolina wstyd (1) WSTYD Przychodę do smoka od kilku lat. Kiedyś było świetnie a teraz???... ramonka strasznie zawiedziony - opinia (1) warzywa nieugotowane, z mrożonki, ryba niezjadliwa sucha, sos do polędwiczek... strasznie zawiedziony Zielony Smok (1) Polecam wszystkim tym którzy chcą dobrze i w miarę tanio zjeść :) Placek po... brydzia polecam (1) Niby jadalnio-bar (co od razu widać po wystroju sali) ale nie taki zwyczajny.... KJ Szczerze polecam (1) Zawitałem tam z racji otrzymania zniżek. Spodziewałem się, że będzie źle, ale... Adam Polecam (1) Odwiedziłam Zielonego Smoka przy okazji weekendu za pół ceny i muszę... Polecam bardzo (1) fajna knajpa. Pysznie i niedrogo. Ala Jadalnia pod Zielonym Smokiem (1) Klimatowy pub z doskonałym jedzeniem. Jadam w nim od kiedy mieszkam w... Shane Kartoflarze (1) Jak dla mnie Zielony Smok to porażka.....Byłem tam w ubiegłym tygodniu,... Marco