Rozsądne ceny

Jakość dobra (dla standardowych usług - rodzinnych,wykonywanie poważnych odbitek odradzam).
Szybko realizowane usługi. Choć zdarzyło mi się dwukrotnie (w tym dziś, stąd ten komentarz), że zamówienie które miało być gotowe wczoraj było realizowane przy mnie (dziś) w dniu odbioru (musiałem czekać 30 minut i odbierać produkty, które nie zdążyły dobrze wyschnąć, magiczne słowo "przepraszam" nie padło).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Panie, 1) Pańskie zamówienie nie miało precyzyjnie określonego terminu realizacji. W 99,9% procent przypadków udaje nam się z klientem ustalić konkretny termin odbioru, termin "na dzień" jest realizowany w ciągu danego dnia - mógł Pan się zjawić później, mógł wcześniej, wypadło, że zjawił się Pan w trakcie realizowania Pańskiego zamówienia stąd konieczność oczekiwania. 2) Jakość. Pozostawimy bez komentarza. Proponuję wykonać u nas usługę na papierze fotograficznym, tak jak czynią to profesjonaliści, a nie oceniać jakości po wydruku na papierze plakatowym, który i tak w swojej klasie jest wydrukiem najwyższej próby.3) Odbierając towar akceptuje Pan jego jakość lub kwestionuje ją w momencie odbioru. Odbieranie zamówienia, a późniejsze wyładowywanie frustracji w internecie jest co najmniej nie na miejscu. W naszej firmie trzymamy standardy - proponuję rozmawiać z nami o zamówieniu w momencie jego składania jak i odbioru. To załatwia sprawę w 99,99% przypadków. Pozdrawiamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Odpowiedź obiektu:

Ad 1 Nie rozumiem, skoro składam w poniedziałek z rana zamówienie i słyszę, że będzie wieczorem do obioru, a przychodząc następnego dnia i jestem zmuszonym czekać na jego realizację ... "do obioru" to do odbioru a nie w "oczekiwaniu na wydruk"

Ad 2 Nie oceniam jakości na podstawie wydrukowanych plakatów ! Sugestia: w dalszym ciągu na stronie nie ma profilu ICC do wydruków wielkoformatowych.

Ową ocenę jakości opieram na zleceniu, jakie realizowałem u państwa 2-3 lata temu - wydruki fotograficzne 50x70 cm - zdjęcia czarno-białe na wystawę, niestety czerń z pierwszego rzutu była nieco zielonkawa i co gorsza były różnice pomiędzy zdjęciami (nie, nie było to związane z możliwymi różnicami w plikach źródłowych - u konkurencji w Gdyni wydruki były w jednym odcieniu czerni...)

Ad 3 Tak, mam świadomość tego, że odbiór zamówienia jest jednocześnie akceptacją jakości - i tu napiszę raz jeszcze z wydrukowanych plakatów jestem zadowolony.

4. Ocena może dotyczyć i dotyczyła kilkukrotnego skorzystania z Państwa usług.
5. Skala oceniania nie zamyka się w przedziale od 5 do 6 lecz nieco szerszym.
6. Przykry jest fakt, że tak "szanujecie" Państwo opinię swoich klientów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Odpowiedź obiektu:

Chyba mylimy brak szacunku z możliwością odpowiedzi przez lab... co do pozostałych kwestii - nie wypowiadam się. Ankara generalnie trzyma poziom. Ostatnio byłem gdzie indziej, mieli remont, nie chciałem czekać - GROZAAAAAAAAAA..... dobrze, że już po remoncie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2