AnkaraLab

Studio fotograficzne Fotografowanie

Gdańsk, Partyzantów 49

Dagis - opinia (1) zdecydowanie nie polecam, złożyłam zamówienie, które i tak nie było zrobione... Dagis Nie polecam (1) Jezeli ktos lubi tracic czas to miejsce jest dla niego. Proste zlecenie na... Wojtek Profesjonalizm, dokładność, fachowość (3) Jestem bardzo zadowolona z jakości zdjęć dużych i małych formatów. Są... Kasia
Masakra (1) Bałagan i nieogarnięcie jakie panuje w ankarze jest przytłaczająca. Nikt nic... Pati Straszne partactwo (1) Fotoksiazka zrobiona po terminie. Kilka zagiec i babli na stronach Strony... Ja Nie polecam (2) Brak porządnej obróbki zdjęć, wysoka cena i ogólny brak profesjonalizmu. Z... Jakub rewelacja, to zdecydowanie mój lab (1) Z usług Ankary korzystam od 2010 roku, głównie odbitki, rzadziej kalendarz... marecki brawo! (1) Obsługa-rewelacja!dostałam zdjęcie na płótnie zrobione tak jak... Monia Najlepszy lab na świecie!!!!! (1) Miałem nóż na gardle. Inne laboratorium sp%$#@ło mi zamówienie. Podpytałem... Kacper Malinowski Polecam odbitki jedwabiste (1) Nie dość, że cena taka sama jak przy zwykłym papierze to jeszcze jakość... Paweł Walibrodzki Obraz (1) Zamówiłam u nich obraz z wybranym przeze mnie zdjęciem. bardzo zależało mi na... Alicja Odradzam grupony i inne tego typu rzeczy (4) Wykupiłam grupon na zdiecia do dokumentów, zdięcia zrobione na przeciwko... ant nie polecam (2) zamówiłem odbitki przez zakupy grupowe, korzystałem z tej formy już... Blacha Rozsądne ceny (4) Jakość dobra (dla standardowych usług - rodzinnych,wykonywanie poważnych... Rafał Fatalna jakość! (1) Zamówiłam kalendarze ze zdjęciami i co z tego, że stosunkowo tanie, szybko... Karolina