nie polecam

zamówiłem odbitki przez zakupy grupowe, korzystałem z tej formy już kilkakrotnie w innych laboratoriach. W Ankaralab nikt nas nie uprzedził że na zdjęciach wyjdzie biały pasek, margines około 2/3cm. Zmarnowana kasa zdjęcia do wyrzucenia 200szt. Pani powiedziała że o problem z rozdzielczością. Oddałem te same pliki do punktu na dworcu i zrobili mi na ładniejszym papierze, i bez marginesu! co do papieru to też co innego w opisie a co innego na zdjęciach kolo Kodaka to nawet nie stało, zdjęcia sklejają się, a jak przejedzie się mokrym palcem to schodzi. Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług, nie polecę też znajomym. Sami namowili mnie na zakupy grupowe że niby jest taniej, ja chętnie dopłacił bym żeby zdjęcia były dobre a tu taki bubel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Zdjęcia wykonywane w ramach zakupów grupowych citeam.pl zakończyły się 31-12-2012r. O sposobie naświetlania zdjęć DECYDUJE KLIENT. Zdjęcia, które mają proporcję boków 4:3 w formacie 10x15 mogą być wykonane BEZ PASKA KOSZTEM zawartości treści na zdjęciach. Przy zakupie kuponu został/a Pan/i poinformowani o możliwości zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami - FAQ.
Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych materiałach.
Dodatkowo przypominamy, że jest możliwa reklamacja usługi jeśli zamówienie zostało zrealizowane niezgodnie z zamówieniem przy odbieraniu zamówienia A NIE ZA POŚREDNICTWEM OPINII W NECIE..
Pomówienia w rodzaju: obraz zmazuje się palcem świadczą o kompletnej nieznajomości tematu i są jawnym pomówieniem, które nadaje się do skierowania na drogę sądową.
Jeśli taki fakt zaistniał, proszę o przedstawienie dowodów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1