Rozwod dobry adwokat

Witam czy ktos moze polecic dobrego adwokata z Gdyni badz Sopotu? Mam zamiar zlozyc pozew wiem ze maz niczego mi nie ulatwi potrzebuje kogos kto zaangazuje sie w sprawe i bedzie sie stawial na rozprawach. Czy ktos moglby mi kogos polecic? Pytam znajomych padaja rozne nazwiska:Halina Car, Piotr Roczkowski, ALeksandra Kluczynska, Anna Kolodziejska
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 40

Dzień dobry,

Zajmujemy się sprawami rozwodowymi, mamy 20 lat doświadczenia, popartego praktyką.

Zapraszam do kontaktu.

t.luczkowski@prawo-gdansk.pl

576 582 694

Kancelaria Prawno Finansowa Partnerzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Rozwody prowadzi tylko Sąd Okręgowy w Gdańsku dla całego Trójmiasta, dlatego chyba to nie ma sensu żeby kierować się gdzie dana kancelaria się znajduje, bardziej chodzi o to żeby to był prawnik doświadczony w rozwodach. Ja miałem mecenasa Michała Mindykowskiego. Doświadczony w tym zakresie i jak się okazało w moim przypadku bardzo skuteczny a sprawa była trudna z orzeczeniem o winie. Widać że zna sędziów, że go słuchają co ma do powiedzenia. Szukaj po specjalizacji bo słabo trafić z rozwodem do prawnika od np. upadłości. Ci co robią rozwody długo wiedzą jakie poglądy mają sędziowie czy co lubią a co ich denerwuje. W takich sprawach takie niuanse są decydujące.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

My w firmie jeśli chodzi o obsługę prawną już od dawna współpracujemy z kancelarią Pana Chęcińskiego z Poznania (https://zcplegal.pl). Kompleksowa obsługa z ich strony, można będzie faktycznie liczyć na ich pomoc i duże doświadczenie w tym zakresie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W kancelarii mecenasa Klimkowskiego miałam prowadzone między innymi sprawy rodzinne, które zakończyła się pomyślnie. Jestem zadowolona z udzielonej pomocy. Pan mecenas zawsze odbiera osobiście telefony i sam stawia się na rozprawach. To ogromna zaleta. Tutaj macie stronę kancelarii https://www.klimkowski-kancelaria.pl/ i numer telefonu 600 365 228.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

ja ci moge polecić mecenas z Gdańska na Toruńskiej: Agata Morawska. W sprawach rozwodowych nie ma sobie równych. U mnie oprócz tego że wygrałyśmy sprawę z orzekaniem o winie męża to jeszcze wywalczyła dla mnie wysokie alimenty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zleciłam swoje sprawy mecenasowi Klimkowskiemu i w zasadzie o nic się nie musiałam już martwić. Miałam pełną informację o tym co się dzieje i byłam zawsze szczegółowo przygotowywana do każdej rozprawy, na którą to pan mecenas zawsze stawił się osobiście. Warto dzwonić do pana mecenasa pod numer 600 365 228.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

W sprawie rozwodowej zwróciłam się do adwokata Pawła Cejrowskiego. No tutaj bez dwóch zdań nie ma sobie równych, zresztą cała kancelaria na niezwykłe doświadczenie i osiągnięcia, nie tylko w sprawach rozwodowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Rozwod dobry adwokat

Dla mnie najlepsza jest adwokat Magdalena Chróścielewska. Sprawy rozwodowe to dla niej pestka. Ale nic dziwnego skoro się właśnie w tym specjalizuje od wielu, wielu lat. Prawdziwy adwokat z powołania. Bardzo doceniam jej pracę, zaangażowanie i trud jaki włożyła. Dzięki temu są efekty - rewelacyjne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Podobno mec. Cejrowski ma spore doświadczenie i jest w stanie wygrać nawet bardzo trudna sprawę. Walczy o klienta i dla klienta, sumienny i zawsze przygotowany. Podpytaj nawet na Facebooku - odpowiedzą co i jak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Rozwod dobry adwokat

Też mogę zarekomendować Panią Mecenas Magdalenę Chróścielewską. Z autopsji mam przetestowane bo prowadziła moją sprawę. Była bardzo zaangażowana i zawsze stawiała się na rozprawach. Do tego zawsze udzielała wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Radziła co zrobić gdy był problem, jak się zachować w konkretnej sytuacji itp. Lepszej Mecenas nie można sobie wymarzyć! Oczywiście polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Rozwod dobry adwokat

Ja natomiast mogę Ci polecić prowadzenie sprawy przez Adwokat Magdalenę Chróścielewską. Super ekstra specjalistka. Do tego wszystko Ci wytłumaczy krok po kroku i dosłownie będzie Cię prowadzić za rękę. Złota kobieta! O wiedzy i doświadczeniu nie wspomnę bo ma ogromne! Namiary: bezpośredni telefon 666609065.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Konkretny człowiek, bardzo zaangażowany w powierzoną sprawę, do tego miły i empatyczny. W sprawach rozwodowych to specjalista, zresztą tak samo jak w spadkowych. Dzięki niemu udało mi się wypracować z ex małżonkiem kompromis, ja jestem zadowolona z obrotu sprawy, nie obyło się bez problemów po drodze, ale ostatecznie osiągnęłam to, czego chciałam, a rozwód wcale nie był łatwy i ze względu na brak nici porozumienia między mną a mężem, ale także przez duży ładunek emocjonalny, pretensje, obwinianie się wzajemnie itp. Teraz jestem szczęśliwą rozwódką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a o mec. Mindykowskim ktoś może się wypowiedzieć? W sumie kilka opinii na jego temat znam, skuteczny i podobno można liczyć na jego wsparcie w tych trudnych momentach i potem cenne rady i podpowiedzi jak zachować się na sprawie a na tym mi zależy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mój rozwód prowadził adwokat Karol Czaplewski z Gdyni. Ma kancelarię na Władysława IV. Bardzo polecam.

Jego strona: https://czaplewski-kancelaria.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mogę szczerze polecić kontakt z mec. Igorem Klimkowskim ! Pan Mecenas bardzo poważnie podchodzi do sprawy, a jego zaangażowanie jest pełne podziwu. Jasno i rzeczowo tłumaczy kolejne kroki działania. Dodatkowo zapoznał mnie ze wszystkimi aspektami, o których powinnam wiedzieć, co bardzo ułatwiło przejść przez cały rozwód.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wątek stary, więc odświeżam, bo szukam wsparcia kancelarii prawnej do rozwodu w Gdańsku. Czy ktoś jest w stanie mi poradzić w tej kwestii, będę wdzięczna za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozwód to zawsze trudne sprawy, kluczowe jest wybranie odpowiedniego adwokata. Możesz spróbować poszukać np. tutaj https://zaufanyadwokat.pl/cat/rozwody/. Ja tak znalazłam swojego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli już zapada decyzja o rozwodzie to zdecydowanie lepiej poprosić o pomoc adwokata. Gdybym ja miała polecić to byłby to adwokat Łukasz Węgłowski, dla mnie nie ma lepszego i bardziej profesjonalnego. Co prawda jego kancelaria znajduje się w Szczecinie, ale zasięg działania to też całe Pomorze. Naprawdę można na nim polegać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, ze jeśli chodzi o kancelarię https://gautier.com.pl to można liczyć na ich duże doświadczenie w prawie i tym samym na usługi, które stoją faktycznie na wysokim poziomie. Doświadczona kancelaria z indywidualnym podejściem do klienta. Zdecydowanie na plus dla nich, to że dodatkowo każdego przygotowują do przesłuchań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja Ci mogę polecić adwokat Morawską z Gdańska. Kobieta jest fenomenalna i dla niej rozwód to pestka. Mój były mąż strasznie kręcił podczas spraw rozwodowych, ale pani mecenas go pięknie załatwiła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Prezent na komunie! Help me! (102 odpowiedzi)

Za 2 mce mamy komunię mojej chrześnicy. Czas pomyśleć o prezencie. Co się teraz kupuje...

Szukam prawnika rozwodowego (25 odpowiedzi)

Witajcie dziewczyny, szukam dobrego prawnika rozwodowego z Gdańska. Rozwód z orzekaniem o winie....

jak schudnąć... :( (188 odpowiedzi)

Dziewczyny poradzcie cos bo juz nie mam sily... Byłam ostatnio na tym całym Dukanie ale nic waga...