Rucolina

Pizzerie Bary

Gdańsk, Przywidzka 8

Masakra! Omijać szerokim łukiem! (1) Mały kawałek schabu, trzy ziemniaki buraczki i picie za 30zl?! What the... :( Stosunek cena jakość beznadzieja (1) Gołąbek trochę ziemniaków sporo surówek i herbata 32pln?!?!?! Jaja. I do tego... Marcin Es Beznadzieja (1) Masakra nie polecam! Ochydne, pies by tego nie chciał zjeść, jeszcze za takie... Marcin
Fajne!!!! (1) Naprawdę mega smaczne, usługa miła, cena nie tanio a nie drogo ok. Polecam Jo nie polecam (1) Nie miła obsługa jedzenie nie smaczne jeden z pracownikuw kturego widziałem... Tomasz Najgorsze jedzwnie jakie jadłam !!! (2) Ogólnie nie mam złych opinii o potrawach ale pierwszy raz w życiu zdarzyło... zniesmaczona klientka NAJGORZEJ WYDANE 26 ZłOTYCH (1) FATALNIE! Za moją ilość jedzenia zapłaciłem 26 złotych i okazało się, że były... Jacek 1989 Rozczarowanie (1) Jedzenie całkiem spoko,tylko na obsługę musiałem czekać 10 min aż wrócą... Bartek Najlepsza pizza!!! (1) Co prawda jadłam w tej restauracji tylko pizzę i muszę stwierdzić, że była... Ania Wygląd to nie wszystko (1) Dania w tej restauracji są serwowane w formie bufetu. Sam sobie nakladasz to... Ewa