Ryż

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Stary Rynek Oliwski 2

Pawełek - opinia (1) Droga ale pyszna knajpa. Jakość składników nieporównywalna z innymi... Pawełek m. - opinia (1) Dla mnie najlepsza azjatycka kuchnia w trójmieście! świetne, krótkie menu.... m. Magda - opinia (1) Drogo, ale warto! Wszystko pyszne, świeże, ładnie podane. Magda
Ewa - opinia (1) Obłędne jedzenie - jestem zakochany ! Szybka realizacja, sympatyczny dostawca :) Ewa Przereklamowane (1) Menu krótkie, ale spoko. Jedzenie zazwyczaj dobre (np kalmary), ale nie... pusheen Prawdziwa Kuchnia Tajska! (1) Wspaniałe jedzenie. Prawdziwa tajska kuchnia bez ściemy i bez glutaminianu.... Marcin Pyszności (1) Przepyszne dania, jeszcze lepsze zupy. Bogactwo smaków, wyśmienite. Szczerze... Mirosława Krzyżanowska więcej oczekiwałem (2) Jak dla mnie brakuje pazura, fajny pomysł ale , no własnie trochę super nowa... TOmek Pad thai boski!!!! (1) Wyśmienita przystawka z bocznika i jeden z najlepszych pad thai, jakie jadłam... Lucy K bardzo dobre jedzenie (1) w końcu w Oliwie jest pierwsze miejsce gdzie można coś zjeść dobrego i... dels Majstersztyk-100% TAJSZCZYZNY! (1) Jeżeli ktoś kiedykolwiek miał do czynienia z kuchnią tajską, doceni te... Wyjadaczka Najlepszy Tom Yum w Trójmieście, miła obsługa (1) Byliśmy z małym dzieckiem, obsługa sympatyczna, zero problemu, że mały trochę... Ola szału nie ma... (1) tyle szumu o co? o pad thai? ciasno, zero intymności, wystrój tani ale... stefan Jedzenie super! ale mało kameralnie (1) Wybraliśmy się z mężem na kolacje do Ryżu. Potrawy świetne! Ceny trochę... M Tylko dobrze (1) Zachęcona pozytywnymi opiniami wybrała się do RYŻU spróbować niecodziennych... Magda Warto ! (1) Przesmacznie, klimatycznie i sympatycznie.Kulturalna i wspierajaca obsługa... Joasia Mieszane uczucia (1) Wszystkie dania bardzo , bardzo smaczne. Absolutnie nie mogę się do niczego... cala wyjatkowa rewelacja (1) nietypowe wspaniale smaki, profesjonalizm z nuta wspanialego smaku trudno... Grazyna Znakomita (1) Wystrój prosty, elegancki, bez przegięć. Obsługa kompetentna, sympatyczna,... KJK Rewelacyjne Pad Thai (1) Odwiedziłam Ryż w zeszłym tygodniu i na pewno to nie mój ostatni... IS