Julian - ocena (1) Niezwykle sprawne i skuteczne prowadzenie całego procesu sprzedaży - od... Julian Anna - ocena (1) Finalnie nie dokonałam zakupu, ale dzięki Pani Sandrze podjęłam najlepszą dla... Anna Małgorzata - opinia (2) Kupowałam z Panią Sandrą nieruchomość. Od początku czułam się bardzo... Małgorzata
Patryk Kamel - opinia (1) rekomenduję Panią Sandrę Spychalską jako kordynatora do spraw związanych z... Patryk Kamel Monika - opinia (2) Pani Sandra wykazała się wysoką kulturą osobistą, ma ogromną wiedzę w... Monika Klaudia - opinia (2) Zaangażowana, przedsiębiorcza Kobieta z klasą, chętna do pracy. Doskonale... Klaudia Grzegorz - opinia (1) Ta Pani to mistrzyni w swojej branży. Polecam serdecznie !!! Grzegorz Dominik - opinia (1) Kupowaliśmy mieszkanie za pośrednictwem Pani Sandry. Wspaniała prezentacja,... Dominik Małgorzata Czapiewska - opinia (1) Nie polecam, sprzedawaliśmy i kupowaliśmy z Panią Sandrą. Jak ktoś nie wie co... Małgorzata Czapiewska Arabela - opinia (1) Pani Sandra to pasjonatka pełna energii kobieta, która ma swoją misję i... Arabela Jowita - opinia (1) Sprzedałam dom za pośrednictwem pani Sandry. Jestem pod wrażeniem jej... Jowita Karol - opinia (1) Spośród wielu męczących osób próbujących naciągnąć na pozyskanie mieszkania... Karol