SALON MARYLA PRZYMORZE

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Dziewczyny, jako ze mieszkam w Trójmieście kilka miesięcy, szukam dobrego fryzjera. Mogłybyście mi coś polecić??Czy salon Maryla jest dobry??Będę wdzięczna za pomoc;))Pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SALON MARYLA PRZYMORZE

o właśnie bo ja też tam chcę się wybrać i też nie wiem czy ten salon jest ok :) mieszkam tu już jakiś czas ale jakoś do fryzjera i tak jeżdż do siebie :) więcpiszcie jak nie o Matyli to może o innych salonach na PRZYMORZU :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SALON MARYLA PRZYMORZE

a gdzie to jest bo ja mieszkam na przymorzu a nie bardzo kojarze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SALON MARYLA PRZYMORZE

podobno na Jagiellońskiej......obok falowca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SALON MARYLA PRZYMORZE

mają nawet swoją astorne :)

http://republika.pl/salonmaryla/index.html

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SALON MARYLA PRZYMORZE

Jak chcesz w stylu babci to OK. Jak nie to polecam p.Agnieszkę w pawilonach na Bora Komorowskiego - na 1 piętrze (tak po środku). Dziewczyna ma świeżą głowę pomysłów, a Maryla przeszła z Komuniktycznego fryzjera w ręce prywatne ale jakość jakoś pozostała. Raz wyszłam tak natapirowana że nie wiedziałam czym to zmyc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SALON MARYLA PRZYMORZE

Polecam Salon "Artemida" czy jakos tak na Krzywoustego przy rynku na Przymorzu. Lub zupelnie obok Klips tez fajnie tylko drozej niz w tym pierwszym. W tym pierwszym slyszalam, ze babeczka robi bardzo dobrze pazury zelowe tak na marginesie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...