SERDECZNIE POLECAM!

Na wstępie chciałabym napisać, iż Panie Ekspedientki w sklepie są przemiłe i niezastąpione, a do tego perfekcyjne w swoim fachu! Biustonosz został mi dobrany idealnie i czuję się w nim niesamowicie. Teraz już nie będę miała problemu ze znalezieniem biustonosza dla siebie, ponieważ mogę odwiedzić Galerię Rajstop do czego zachęcam wszystkie Panie z dużym biustem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niesamowity sklep. SZALONY WYBÓR !!!

Słyszałam o słynnym już w Trójmieście sklepie "Galeria Rajstop" od koleżanek...
W końcu postanowiłam się wybrać na zakupy. Dodam, że mam duży biust, wszystkie wiemy jak trudno jest znaleźć sklep gdzie na miseczkę DD lub E ekspedientki nie robią wielkich oczu. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego sklepu. Nie dość, że po dokładnym zmierzeniu mnie przez ekspedientkę okazało się że całe życie nosiłam żle dobrany stanik. Po dopasowaniu rozmiaru okazało się że rozmiar, który powinnam nosić to 75J. Biustonosze, które mierzyłam były cudowne, seksowne, kolorowe, piękne - wybór taki, jak w żadnym innym sklepie, a sprzedawczyni profesjonalna, przemiła, fachowa. Po raz pierwszy zakup biustonosza był dla mnie wielką przyjemnością. Polecam gorąco ten sklep. Mam teraz na sobie prześliczny staniczek marki Freya....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1