Paulina - ocena (1) Fachowa pomoc, przyjemna poczekalnia i bardzo miła obsługa. Paulina Peugeot 5008 - ocena (1) Profesjonalne podejście Panów mechaników no i oczywiście miała obsługa... Peugeot 5008 Michal - opinia (2) Wspaniała, miła i bardzo kompetentna obsługa. Panowie mechanicy wszystko... Michal
Klijent - opinia (1) Miło czysto pełna kultura no i super tanio Klijent MM - opinia (1) super warsztat !!! Fajna obsługa. Rzetelna naprawa. Umówiłam się na naprawę... MM Może być. (1) Jak nie ma innej alternatywy to warto. Krzysztof wulkanizacja (1) szybko solidnie tak trzymajcie bede korzystal polecam innym grzegorz Porządny warsztat (1) Nic zlego nie moge powiedziec a wrecz przeciwnie. Bylem milo zaskoczony. polecam marek Polecam ten warsztat. Moja opinia 6+ Bardzo uczciwie i solidnie. (2) W mercedesie tym razem do wymiany miałem sprężyny. Ceny przystępne. Wykonanie... Sebastian SUPER WARSZTAT (1) Przede wszystkim uczciwie. Obsługa super. Pan mechanik bardzo miły. Polecam Mateusz Lawrenc Profesjonalizm (1) Pracownik złapał się za głowę jak zobaczył moje auto ale potem podszedł... Tomasz Tapicerka w moim samochodzie wyprana BARDZO DOBRZE (2) Opinię wystawiam już po raz drugi. Pierwszą wystawiłem w 2013 dla tego samego... Krystian (BMW E60) lexusa mi wyprali super (2) uważam że porządnie usluga wykonana. wyczyszczenie calego wnętrza i wypranie... Krzysztof dobrze wyprana tapicerka (2) Toyota Avensis. Tapicerka (fotele,kanapa,podsufitka) wyprana na prawde bardzo... Janusz Seadryn