SG - serwis

Warsztaty samochodowe

Gdynia, Wielkopolska 250A

Polecam (1) Duża wiedza, pasja do motoryzacji, fachowe porady i uczciwie ceny w dobrej... Wojtek SERWIS GODNY POLECENIA (2) Jestem użytkownikiem VW Polo, z serwisu korzystam od 3 lat. Mechanik jest... Henryk warsztat godny polecenia !!! (1) od 3 lat korzystam z usług tego warsztatu i jak do tej pory jeszcze nigdy nie... Janusz
kiepsko (1) Myślę,że czasy świetności warsztatu już minęły, po prostu jak każda firma... użytkownik VW Uczciwy (1) Warsztat polecil mi znajomy. Mimo "kolejki" i czekania na to zeby auto... kierowca WARSZTAT GODNY POLECENIA (1) Mechanik bardzo solidny nie wymienia wszystkiego na "pałę" tylko docieka do... Piotr SUPER SERWIS POLECAM !!! (1) Bardzo polecam ten serwis . Trafiłem tu z audi A4 będąc na wakacjach w Gdyni... kp SZYBKO I SPRAWNIE (1) Godny polecenia mechanik, który zawsze wszystko wyjasni dokładnie zachowa... e Polecam (1) Naprawdę polecam ten warsztat. Byłem już u wielu mechaników w trójmieście, i... Arek MK - opinia (1) Super.polecam MK GODNY POLECENIA (1) przede wszystkim uczciwy i tani w porownaniu z autoryzowanymi serwisami np.... Observator