SGJ Deweloper Pępowo

Temat dostępny też na forum: Pępowo Chabrowe Wzgórze
Cześć, czy ktoś kupił domek na os. Chabrowe Wzgórze lub Osada? Może ktoś z pobliskich mieszkańców jest w stanie cos powiedzieć?Będę wdzięczna za wszystkie opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SGJ Deweloper Pępowo

Czy kupiła tam Pani?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SGJ Deweloper Pępowo

Dzień dobry, nie kupiłam. Okazało się, że cena, która nam oferowali była ceną netto. Jestem klientem, który płaci cenę brutto i taką powinnam dostać w ofercie. Tak więc, po pierwsze - za drogo, po drugie nie chciałabym takich niespodzianek w dalszej współpracy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam

Ja rowniez nosze sie z zamiarem kupna szerogowki w Pepowie - Osada4. Czy ktos moglby mi udzielic informacji na temat rzetelnosci i solidnosci tego dewelopera oraz jak to wyglada z tymi szeregowkami? Mam na mysli zastosowane materialy, jakosc ich wykonczenia, zagospodarowanie drogi, kanalizacja. Oczywiscie wszystko jest adekwatne do ceny, ale tez nie oznacza to, ze np. budowanie tanszych domkow ma odbiegac od normy budowlanej i stosowanych standardow. Czyli wszystko powinno byc wykanczane solidnie, takie mam zdanie.
Bede wdzieczny za jakiekolwiek opinie i podpowiedzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciężko coś się dowiedzieć o tej firmie ale też szukam info na temat Sgj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
A czy może widziałaś Pani położenie tych domów na Osadzie4? Jak to tam wygląda, bo ja na razie nie mam możliwości zobaczenia tego na żywo.
Pozdrawiam, Dariusz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SGJ ponoc istnieje na rynku budowlanym juz od 40 lat, czy cos takiego
A czy może widziała Pani położenie tych domów na Osadzie4? Jak to tam wygląda, bo ja na razie nie mam możliwości zobaczenia tego na żywo.
Pozdrawiam, Dariusz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co wiem mieszkania w szeregowcach osada 3 i 4 są już dawno sprzedane. Miały być przekazane z końcem roku. Osada - 3 podobno jest skończona pozostają jeszcze odbiory
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy orientuje się Pan co z tymi odbiorami? Bo właściciel jak dzwonilam ostatnio w drugiej połowie miesiąca był bardzo chamski i bezczelny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo to cham straszny ...tylko pieniądze by na wszystkim przycinał....nie polecam współpracy!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy coś może wiadomo Panu nt. odbiorów???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co do 40 lat na rynku dziwne że nie można znaleźć informacji z poprzednich inwestycji
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Uwaga na właściciela firmy sgj deweloper. Facet bardzo nie miły właśnie po ponad roku czekania na informacje dowiedzieliśmy się że nie sprzeda nam domu, pomimo wpłaconego zadatku, widać że facetowi zależy na kasie bardzo natomiast na potencjalnych klientach wogole, nie polecam współpracy z tym Panem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam a jaki powód że nie sprzeda. Wiąże go przecież umowa. Czy przekazanie domu jest opóźnione według terminów z umowy? Obiecywać można dużo jednak podstawą są daty i ustalenia z umowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

I co tam nowego na Osadach???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieruchomości poszły w górę i Pan stwierdził że będzie stratny...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiedz takiemu, że sądownie wymusisz, to ci narobi złośliwie usterek. Nie warto się kłócić tylko omijać takich z daleka, co nie dotrzymują umów ani nie próbują załatwiać sprawy polubownie. A potem weź sprzedaj taki dom z wadami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma prawa narobić usterek, bo obowiązuje go rękojmia i gwarancja (5 lat w budownictwie). Także ja bym odebrał (jeśli oczywiście rzeczywiście jest umowa deweloperska podpisana), a jak będzie niemiły/złośliwy to wołał co chwilę na naprawy gwarancyjne w domu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

dokładnie tak , przy każdej okazji wypomina klientom , że zakupili dom taniej co wcale prawdą nie jest bo był kupiony po obecnej cenie runkowej bez 1zł obniżki , a że ceny się szybko zmieniły to nie wina kupującego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam dom w atrakcyjnej cenie na oś 3 akt notarialny podpisany przed terminemjest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie wiem jak można mówić że jest super?!? Jak tylko zależy mu na kasie, ciągle o niej mówi i o swojej BMW ... standard kładzenia kostki czy odpływów z rynien daje dużo do myślenia...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest Przedsiębiorca i powinien myśleć o finansach to dobrze o Nim świadczy ,a że jeździ BMW to piękne auta i nie dziwie się że o nim mówi sam bym chciał mieć takie ładne auto . Jakiś Dziwak z ciebie a nie Obiektywny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

gorzej jak przy jeździe BMW i myśleniu o kasie nie myśli o niczym więcej . Wyprowadzenie rynny na środek ogródu beż zadnego drenarzu , jest normalnie kałuża... Studzienkę lub odwodnienie klient sam musi zrobić , jak są poprawki przy odbiorze to słychać " Mi nie zależy aby to sprzedać , ja nie będę robił takich rzeczy itp: tak się raczej porządny przedsiębiorca nie zachowuję. Rozumiem kasa kasą i bmw bmw ale jakiś szacunek do klienta dzieki któremu się zarabia powinien być .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czyżby rezerwacja środkowego szeregu w Osada 3 ?
Niestety nie mogę za dużo dobrego o tym deweloperze powiedzieć....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem dom na Osadzie . Dom b.ładny i przestrzenny, b.dobrze nasłoneczniony, jasne nasłonecznione wnętrza , . Wykonanie i materiały na wysokim poziomie, byłem zadziwiony że w takiej atrakcyjnej cenie można kupić tak ładnie wykonany budynek i w takiej lokalizacji . Właściciel jest rzeczowym, konkretnym Przedsiębiorca, a co ważne uczciwy i słowny . Dodatkowo Właściciel obiecał wjazd drogą od ulicy Gdańskiej i wykonał ją bez problemowo tak jak mówił, wczoraj byłem zobaczyć to bardzo ułatwi nam dojazd po wprowadzeniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 19

Wyjazd od ulicy gdańskiej jest ale jakość straszna, dziura na dziurze w dodatku z jakiegoś gruzu z smiećmi (ciekawe co na to ochrona środowiska) - warto zobaczyć jak inni deweloperzy w sąsiednich inwestycjach super drogę zrobili dla swoich klientów...słowny to chyba o innym deweloperze piszesz... żeby nie było jeśli chodzi o materiały z jakich domy są budowane to na dobrym standardzie trzeba przyznać ale to tylko tyle z pozytywnych rzeczy reszta to standard "0"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czyżby sam deweloper pisał sobie o sobie opinie ....
Może i wszystko wygląda ładnie ale po bliższym przyjżeniu się wychodzą pewne mankamenty aczkoliwke jak na razie nie mogę mieć wielkich zastzreżeń co do jakości materiałów z jakich został abudowany sam budynek , niestety ściany żle wygłuszone , sąsiadów sluchac jakby siedzieli obok nas , drzwi zewnętrzne to tylko atrapa , zamki rdzewieją po miesiącu i często zacina sie zamek . Deweloper w ogóle nie jest chętny do jakiejkolwiek współpracy z mieszkańcami , odrzuca zgłoszenia twierdzac ze to wina klienta bez żadnej ekspertyzy .Zapadająca się kostka na froncie domu , droga dojazdowa to jakiś koszmar zaraz posypią się pozwy o zwrot kosztów naprawy auta .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co za wazelina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co autor ma na myśli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SGJ Deweloper Pępowo

Nie polecam, pan właściciel Grajczynski nie nadaje się do kontaktów z drugim człowiekiem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.