Maja - ocena (1) Wspaniałe miejsca, ze wspaniałymi ludźmi Każdy coś dla siebie znajdzie! Duży... Maja Syla - ocena (1) Nie ma bardziej profesjonalnego i cieplejszego studia tańca na mapie... Syla Kate - ocena (1) Zorganizowany Panieński w siemanko był najlepszą atrakcją dla naszej Panny... Kate
Julia Ł. - ocena (1) Byłam w wielu miejscach i stwierdzam, że to zdecydowanie najlepsza szkoła... Julia Ł. Karolina - ocena (1) Megaaa profesjonalnie, wspaniała energia na drzwiach otwartych !!!!! Karolina Zuzia B. - ocena (1) Dzień otwarty był super! Polecam spróbować - zajęcia za darmo po pół godziny,... Zuzia B. Karolina - opinia (1) Cudowni ludzie, piękna energia i piękne tańce Karolina Kamila - opinia (1) Najlepszy klimat w jakim mi przyszło współpracować, jest pomysł, są chęci,... Kamila Kamila - opinia (1) Z czystym sumieniem mogę polecić Siemanko ! Niesamowity klimat, super... Kamila Julia - opinia (1) Najlepsze, najbardziej profesjonalne studio tańca w Trójmieście Julia Marta - opinia (1) Świetna organizacja przede wszystkim warsztatów, ale też zawodów, jamów i... Marta Marta - opinia (1) Świetna organizacja przede wszystkim warsztatów, ale też zawodów, jamów i... Marta Marta - opinia (1) Sprawdzona szkoła tańca z bogatą ofertą i super atmosferą Marta Monika S. - opinia (1) Siemanko to cudowne miejsce z duszą i sercem, gdzie każdy znajdzie coś dla... Monika S. syla - opinia (1) Profeska, cudowna, domowa atmosfera! syla Ola K. - opinia (1) Zajęcia dla każdego, odnajdą się tutaj osoby zupełnie początkujące jak i... Ola K. Monika - opinia (1) Polecam każdemu, kto chce spróbować swoich sił w tańcu :) siemanko to świetne... Monika Miśka - opinia (1) Najlepsze studio tańca dla każdego ️ Miśka Agata - opinia (1) Świetne obozy dla dzieciaków i młodzieży! Dużo tańca, rozwoju a także zabawy... Agata Agata - opinia (1) Najlepsze studio tańca w Trójmieście! Profesjonalna kadra instruktorska,... Agata