SKANDAL!!!

ludzie nie polecam tego miejsca!!! kiedy byłam tam ostatnio facet przy barze od tak dostał od jakiegoś naćpanego czy pijanego faceta (moje domysły po wyglądzie i zachowaniu) popielniczką w głowę stojąc tyłem do niego! oczywiście obsługa nie zareagowała ale jak miała zareagować gdy później razem śmiali się i rozmawiali za barem - wiadomo znajomi alkoholicy. żadnej ochrony żadnej policji nikt nie wezwał!! nie można czuc się tam bezpiecznie - absolutnie. obserwowałam tę sytuację i zachowania wszystkich ludzi. znieczulica obsługi - karygodne! z tego co wiem Ci znajomi chodzą tam cały czas i szukają tylko zaczepki! więc jeśli się tam wybieracie tylko większą grupą żeby nauczyć ich porządku! pozdrawiam i nie polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: SKANDAL!!!

No trudno,zdarza sie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: SKANDAL!!!

no tak zdarza się :) chciałbym żeby tobie sie zdarzyło zobaczymy co wtedy napiszesz :) stracisz wzrok powiesz zdarza się powodzenia :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKANDAL!!!

zakompleksione babsko lekko uposledzone w czasach komuny czynny funkcjonariusz ormo siedzi i obserwuje i wypisuje głupoty czemu osobnik taki jak ten babochłop wyrarza swoje opinie pomimo niedorozwoju psychicznego oraz pogłębiajacej sie choroby dawna gnac taką chołote do szpitali psychiatrycznych a nie na kregielnie do ludzi każdy cham powinien znzc swoje miejsce . prosze nie zwracac uwagi na tak podłe nikczemne oraz klamliwe komentarze ..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: SKANDAL!!!

Z pewnością można zwrócić uwagę na Twój rzeczowy i nieobraźliwy komentarz pełny kretyńskich wstawek i z błędem ortograficznym. Skoro cham powinien znać swoje miejsce to co robisz człowieku?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: SKANDAL!!!

sam jesteś zakompleksiony!!! widziałem także tą sytuację!!! frajer jesteś i tyle! Koniec. Nie ma co dyskutować z takim marginesem jak Ty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKANDAL!!!

znam te pizzerię i bardzo mi tam smakuje pizza,zresztą zamawiam ja na telefon do domu bo nie zbyt podoba mi sie porządek w tym lokaliku a teraz jeszcze... chamstwo, no no
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKANDAL!!!

Na telefon prosze tego jeszcze nie bylo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0