Soprano

Kręgielnie Restauracje

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 3

Rozczarowana - opinia (1) Byłam tam z rodziną. Od początku nie mogłam dogadać się z kelnerem o imieniu... Rozczarowana Porażka !! (2) Przestrzegam wszystkich przed zrobieniem urodzin na tej kręgielni!!!!... Hanna Chmielewska Uwaga dla OK System (4) Pan z obsługi twierdził, że nie biorą już udziału w OK System i mimo... Magda
Fantastyczne miejsce (1) Dobrze przygotowane, smaczne jedzenie w dużych porcjach, z miłą i... Paula Jedzeine ok.Obsługa słaba. (1) To druga Nasza wizyta w Soprano.Na jedzeniu ponownie się nie zawiedliśmy.Było... M&B Bardzo dobra restauracja na Przymorzu (2) To był mój trzeci pobyt w tej restauracji i nie zawiodłem się. Restauracja... arek Pani z baru. (1) Zenujace zachowanie Pani (blondynka niskiego wzrostu ktora obslugiwala... Barman Czegoś takiego brakowało na Przymorzu (1) Zaczynają robić się coraz chłodniejsze dni także postanowiliśmy ze znajomymi... Wiki 80- te urodziny mojej mamy (1) Wspaniałe jedzenie , profesjonalna obsługa i przystępne ceny . Bardzo... Anna PK - opinia (3) Chcieliśmy wczoraj pograć w bilard ze znajomymi. Zarezerwowaliśmy stół na... PK Dobra Restauracja -Polecamy !!! (1) Znaleźliśmy się w restauracji Soprano przez czysty przypadek. Jako przyjezdni... Marcin&Beata Komunia (2) Witam!Jesteśmy właśnie po uroczystości z tytułu Komunii Św.zorganizowanej w... A... SUPER MIEJSCE (1) BYŁAM W SOPRANO OSTATNIO ZE ZNAJOMYMI NA URODZINACH. MYSLE ZE TO SUPER... WERA Uwaga Na Rezerwacje (3) Zarezerwowałam tor 3 tygodnie wcześniej. Szokiem okazał się fakt, że po... Karolina Gorąco polecam lokal na urodziny dla dziecka :-) (1) Wyprawiliśmy synkowi 8 urodziny w Soprano i dzieciaki były zachwycone.!!Pan... MS OMIJAĆ TO MIEJSCE JEŻELI WESELE MA BYĆ PIĘKNYM DNIEM (4) TO BYŁA ŻENADA.GOŚCIE NIE WIEDZIELI GDZIE WEJŚĆ, JAK JUŻ DOSZLI NA SALĘ I MY... MISIA dobra pizza (1) inne dania rowniez w porzadku ale pizze polecam najbardziej inni troche... vito Udana zabawa (1) Moim zdaniem lokal ma ciekawy wystrój i panuje w nim przyjazna atmosfera.... Asia chrzciny (1) Polecam wszystkim, którzy planują zorganizować chrzciny! Jedzenie świetne,... magda Polecam (1) Pyszne jedzenie i drinki, obsługa jest miła i sympatyczna. Jedyne miejsce w... Marta