Soprano

Kręgielnie Restauracje

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 3

Śmierdzące rozczarowanie (1) Podczas gdy cały świat (w tym również Polska) idzie do przodu właściciele... M tragedia (1) nie dosc ze malo gosci to jeszcze obsluga bardzo slaba. Nie polecam tego... grazyna Na stronie internetowej kręgielni zapomniano dodać że znajduje się ona w palarni tytoniu. (1) Smród z palonych papierosów czuć w całym lokalu.Mimo zakazu palenia przy... Wacław
grupon (1) bylem ostatnio w Soprano, lubie wpasc tam na male conieco bo jedzenie maja... lowell Stracili klienta ... (1) Kiedyś często bywaliśmy w tej restauracji. Ruch zawsze był niewielki. Zapewne... f22mas Papierosy!!! (2) Fajne byłoby miejsce gdyby nie papierosy.. na sali było biało od dymu. Koszmar!! Marek Totalna Żenada (5) Byłem dnia 27.10.2010r na tej kręgielni wraz z dziewczyną i kumplem. Na... zwhiskey SKANDAL!!! (8) ludzie nie polecam tego miejsca!!! kiedy byłam tam ostatnio facet przy barze... adrexia Tyle samo za co przeciw (2) W sumie mogę tylko powtórzyć to, co napisali inni. Zabawa przednia, jednak... Adam na cale szczescie (2) na cale szczescie nikt nie podpiera sie uwagami konkurecji. chadzam tam... Werax opinia - soprano (1) Dawno nie byłem w miejscu, gdzie było tyle dymu papierosowego. Od wejścia... hrbmx super relaks (1) bardzo lubię ten lokal, chodzimy tam z ekipą na biliard i na kręgle i jestem... stały klient ;) nie polecam (1) Co chwilę zacina się automat do ustawiania kręgli, a czas leci. Mało kul XL.... d okej (1) ostatnio bylam z grupka znajomych na takiej malej imprezie grupowej. ogolnie... Kinia Drogo i głosno (2) GRałem w Soprano w Bilard. Kije były dwa na stółżadneg wyboru. Ja wole... nikdorys Kręgielnia - bardzo słaba (3) Co tu dużo mówić - kręgielnia słaba (pewnie 0 konserwacji okresowych). Na 2... ~Hergar nie profesjonalnie i ŚMIERDZI (1) Witam, odradzam tomiejsce. Wczorja tj. w poniedziałek wybraliśmy się grupą... Mrówa poprostu super (1) niema co sie rospisywac poprostu super na 5+ ja ustawa nie dotyczy soprano:) (1) witam jak wiadomo od dnia dzisiejszego obowiazuje zakaz palenia,ale okazuje... stef43 fajna (1) byłam tam ze znajomymi na kręglach, było fajnie atmosfera super, Panowie z... sylwii