Soprano

Kręgielnie Restauracje

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 3

Super jedzonko (1) Byliśmy w weekend ze znajomymi na obiedzie w soprano, nie ukrywam ze był to... Marta Nowicka naj milsza barmanka (1) Witam chciałbym pozdrowić najpiękniejszą na świecie barmankę Dorotkę (Dodzie)... Marcin Polecam !!! (1) Soprano to moje ulubione miejsce na spotkania z przyjaciółmi . Obsługa jest... Magda
Dobre miejsce na wypad z przyjaciółmi (1) ciekawy wystrój,fajna obsługa,muzyka momentami trochę za głośna ale... Michał Dobre jedzenie, fatalna obsługa (1) Byłam w tej restauracji wielokrotnie. Plusy: - lokalizacja - parking -... Iwona Kręgielnia (1) Fajne miejsce na Przymorzu. Na plus to, ze w tej okolicy nie bylo czegos... Grażka co to za muzyka? (1) Byłam przed chwilą w soprano i jestem mocno rozczarowana. Byliśmy jedynymi... sylwia SUPER MIEJSCE (1) BARDZO FAJNA KRĘGIELNIA. SUPER WYSTRÓJ. BRAKOWAŁO TAKIEGO MIEJSCA ŁUKASZ BARDZO FAJNE MIEJSCE. WKONCU RESTAURACJA NA TERENIE PRZYMORZA A NIE KOLEJNA PIZZERIA (1) SUPER MIEJSCE, GODNE POLECENIA. BARDZO SIE CIESZE, ZE NARESZCIE NA TERENIE... kATARZYNA Jedzenie slabe (2) Wszystko robia z mrozonek jak dla mnie to slabe jedzenie,mrozonego to moge... Staszek Pychotka;] (1) Dosyć czesto bywam tam po prostu na piwko i deser, ale często także... taootaoo Dobre jedzenie. (1) Restauracja godna polecenia. Dania obiadowe są bardzo dobre i przystępnych... Dred Polecam mimo paru niedociągnięć (1) Bardzo miła obsługa, wręcz rewelacyjny kelner - tak powinni się zachowywać... Mariusz Masakra (5) Dowiedzieliśmy się o nowej kręgielni w Gdańsku i postanowiliśmy wbrać się... znajomi z Gdyni NIE POLECAM NIKOMY ZGREDY I TYLE (4) WITAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH GRĄ W KRĘGLE SPRZĘT DO DUPY WSZYSTKO SIĘ... SŁAWEK polecam (1) Miałam okazję bywać kilkakrotnie w Soprano na kręgielni. Z czystym sumieniem... kasia Marna kręgielnia - nie polecam (2) Miałem okazje dwa razy kraś w kręgle w soprano. Po pierwszym mój wniosek był... Seba FATALNIE (2) Jestem bardzo zawiedziona - jedzenie od jakiegoś czasu jest po prostu... Joanna fajnie ale ten dym..... (9) Bardzo fajne miejsce, super zabawa ale niestety ustawa antynikotynowa nie... adela PUB (1) Opinia moja będzie odnosić się do naszych doświadczeń z wczorajszych urodzin... f22mas