Soprano

Kręgielnie Restauracje

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 3

SUPER (1) Polecam wszystkim chcącym w fajnej atmosferze i czynnie spędzić zimowy... Patrycja uczennica - opinia (1) Może zacznę od pozytywów :D. Byłam tam raz z klasą i świetnie się bawiliśmy.... uczennica SUPER!!!!!!!!! (1) Tam jest SUPER! Naprawdę polecam! koko
Dobrze jest (1) Mila obsługa, fajna zabawa xyz Super (1) Byłam 2 razy i jak dla mnie super :) wspólnie ze znajomymi świetnie się... a Kręgle na 5+ !!! (1) Byłam tylko na kręglach, ale muszę powiedzieć że miejsce jest świetnie... Nat super! (1) oj pewnie będziemy bywali tam częściej - jedzenie, jego jakość, smak i sposób... kewiz Rewelacja!!! (1) Prawdopodobnie najlepsza restauracja w trójmieście w kategorii jakość/cena.... Ł.Ch. panienskie (1) Polecam!!!!!!!!!! Super impreza, dobre jedzenie. Polecam wszystkim na kazda... :) GDZIE OBSŁUGA??????!!!!!!! (1) wygląd knajpy ok ale zeby cos tam zjesc to mega wyzwanie brak obsługi po 15... Tom mentalista - opinia (1) Wyposażenie, klimat, wszystko jest ok.Bardzo sympatyczna obsługa. Z... mentalista ok (1) fajne miejsce, widać ze nowe i zadbane, ceny całkiem w porządku, jedzenie... bastrzel super (1) super klub, polecam, fajne tory, dobry sprzet, dobra wentylacja - nie... Adam Zagubiona - opinia (1) Jedzenie super, boski wystrój, przesympatyczna obsluga!!!! POLECAM WSZYSTKIM!!!! Zagubiona super kompleks (1) szczerze polecam ceny naprawde niskie jedzonko super a wystruj restauraci... tomek świetna zabawa! (1) Do kręgielni Soprano trafiliśmy przypadkiem i spotkało nas tam miłe... vip29 duzo i dobre (1) Byłem z żoną sprawdzić ten lokal - i nie nazwłbym go wyłącznie pizzerią. To... Olo Tam jest naprawdę super (1) W pizzerni Soprano byłam w deszczowy wieczór z chłopakiem. Przewspaniała,... Ewa pozytyw (1) Postanowiliśmy dzisiaj sprawdzić nowo powstałą knajpkę "Soprano" usytuowaną... P.K Nela - opinia (1) Fantastyczne miejsce, godne polecenia, oczywiście, tylko dla ludzi na... Nela