Soprano

Kręgielnie Restauracje

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 3

Kredyt gotowkowy (1) Kredyt hipoteczny Sprawdz wszystkie oferty! Produkty finansowe Kredyt... mariusz182 Polecam - ale ten smród papierosów do okoła odraża (1) Miejsce i atmosfera rewelacja. Świetny sposób na spędzenie czasu ALE TEN... anibyk SUPER MIEJSCE !!!!!!!! (1) Chciałabym się podzielić pewnymi spostrzeżeniami, ponieważ dość często jadamy... STALI KLIENCI
super :) (1) Organizowaliśmy tam imprezę integracyjną i było fantastycznie. Obsługa super,... Natalia Internetowe porównywarkicen wybierajmy rozsšdnie (1) Co wspólnego majš lodówka i kredyt mieszkaniowy? Pozornie nic, a w... mariusz182 REWELACJA !!! (1) REWELACJA !!! Wybraliśmy się tam z dziećmi -z całą klasą - ( 10-cio latki ).... Andrea Eiger in 2 Stunden und 47 minuten (1) Da haste dir aber viel mühe gegeben Den Eiger in 2,47 Stunden zu besteigen... PetrKunkAlpinist1977 Fajny lokal... (1) Byłem tam pierwszy raz ze znajomymi i naprawdę nam się spodobało... Bardzo... Ted Ktory bank wybrac? (1) Kredyt hipoteczny kredyty Ponad 40 oferet Banków Polskich, porownaj i wybierz... mariusz182 przemiła obsługa (1) dawno nie spotkałam tak miłej obsługi! kelnerka SANDRA - rewelacja! jedzonko... maja Karaoke na Pubie (1) Wczoraj z koleżankami trafiłyśmy do Pubu w Soprano i byłyśmy zdziwione bo... Misia Najgorsza pizza jaką jadłem (2) Pojechaliśmy tam ze znajomymi sugerując się poniższymi opiniami. Klimat,... Fepit Najlepsza Pizza na świecie:) (1) Uwielbiam Pizze i muszę przyznać, że pizza w Soprano naprawdę jest... Karolcia Kręgielnia super... (1) ...ale pizzeria słaba. Cóż, bardziej skupili się na kreglach. asadafdas Rozczarowanie (1) Obsługa bardzo miła, przystawki w kategorii "mogą być". Natomiast pizza (a... Monika kuba z kregielni slaobo gra (1) z*******y klimat calkiem niezly sprzet obsluga jak najbardziej profesjonalna.... mrB super zabawa (1) ...byłem tam i jest super ....... mario słabiutko (1) jedzenie mało ciekawe i menu w porównaniu do innych pizzerni ubogie gosciówa KRĘGIELNIA JEST NAPRAWDĘ SUPER, JARANIE PETÓW PRZY TORACH NIE! (1) miejsce jest naprawdę sympatyczne i dobrze wyposażone. niestety popielniczki... Wiesław CAROLINA & FRIENDS - opinia (1) JAK CZYTAM TAKIE WPISY JAK PONIŻEJ PT "MASAKRA" TO MNIE NORMALNIE SKRĘCA.... CAROLINA & FRIENDS