Szkoła Podstawowa nr 17

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Stefana Czarnieckiego 2

Szkoła podstawowa nr 17 (2) Nie polecam. Wiczka SP17 (1) Do "Hetmanki" chodzi moja córka. Jesteśmy bardzo zadowolone z wyboru szkoły a... Zofia SUPER SZKOŁA - POLECAM KAŻDEMU! (1) Szkoła nr 17 jest kameralna, a atmosfera wyjątkowa. Nauczyciele bardzo dbają... zefir
Polecam!!! (2) W tym roku kończę ''Hetmankę'' i jestem z niej bardzo zadowolona. Nauczyciele... :) fajna szkoła (1) Chodziłam do tej szkoły i z żalem ją opuszczałam. Czasem wracam, bo było mi... michajka super szkoła (1) Moje dziecko chodziło do tej szkoły. Zawsze byliśmy zadowoleni. Mili... mila SP 17 - WYJĄTKOWA SZKOŁA we Wrzeszczu (1) Rodzice, szukając szkoły dla swojego dziecka staje przed dużym wyborem, ale i... jola Kameralnie (1) "Hetmanka" jest kameralną szkołą. Nauczyciele znają większość dzieci po... mama Performance (1) Performance FrankVB Polecam. (1) Serdecznie polecam wszystkim tą podstawówkę. Ma ona wyjątkowo wysoki poziom,... Kam's narzucone mundurki (2) w tej szkole sa obowiązkowe mundurki! dla mnie bzdura i pozostałość po... mamama super (1) Moje dzieci chodza do tej szkoły ,wszystko jest w rewelacyjnym stanie,nowa... Aska Bardzo miło wspominam (1) Bardzo miła atmosfera, szkoła mała ale za to bezpieczna, czysta. Według mnie... Absolwent