giga - opinia (1) kameralnie , bezpiecznie , dobre wyniki nauczania giga odradzam, drugi raz dziecko bym tam nie wysłał (1) Niekompetentni nauczyciele, nie portafiący radzić sobie z uczniem (są... Dawid Wielce polecam! (1) Polecam. Nauczyciele bardzo mili i tolerancyjni. Nauka na wysokim poziomie.... Mara588
Normalna, dobra szkoła (1) Przyjazna atmosfera, dobry kontakt z nauczycielami, zaangażowanie wszystkich... MR Moja Opinia (1) Bardzo fajna szkoła,mili nauczyciele i dobry poziom nauczania Agata mu - opinia (1) RODZIC mu Szkółka (1) Bardzo mi się w tej szkole podobało szkoda że musiałem wyprowadzić się ale... J.M Tak! (1) Wspaniała kameralna szkola, zawsze bede ja wspominac. Jedynie wyposazenie... Ag Adam Jurkiewicz - opinia (1) Bardzo dobra szkoła!!!! Adam Jurkiewicz Po trzydziestu dziewięciu latach (1) Minęło prawie czterdzieści lat. Były inne szkoły, inne uczelnie,ale zadnej... Jacek Absolwentka. - opinia (1) ta szkoła jest super. ! najlepsza szkoła na świcie ....będe z nią bardzo... Absolwentka. SUPER (1) NAjlepsza szkoła w Trójmieście, Naprawdę warto - super nauczyciele, wysoki... Absolwent Niewarto (1) Mojim zdaniem niewarto chodzic do tej szkoly, ja zepsulam sobie kilka lat... Zuza WIĘCEJ TAKICH SZKÓŁ (1) SUPER SZKOŁA, KAMERALNA I BARDZO BEZPIECZNA.WIĘCEJ TAKICH SZKÓŁ GDZIE... KRZYSZTOF KOLL - opinia (1) NAUCZYCIELKA ZE SWIETLICY JESDNA TAKA JEST TYLKO NA SWIECIE WREDNA KOLL Iza - opinia (1) Mała szkoła z zangażowaną kadrą, trzymazającą poziom. Budynk ładny z... Iza AZ SIE LEZKA KRECI ZA NAUCZYCIELAMI ;-) DYREKCJA I TYM BUDYNKIEM.. (1) a nawet nie za budynkiem ale ta cala atmosfera ktora powala i z tego co wiem... Krzysiek Soński