Szkoła Podstawowa nr 44

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Jagiellońska 24

Lena - ocena (1) Cudowna szkoła zmieniłam szkołę na tą(wcześniej byłam w prywatnej i było... Lena Agnieszka - opinia (1) Nie polecam. Same rozczarowana, kadrą, poziomem nauczania, bezpieczeństwem. Agnieszka nie polecam (1) Nie polecam szkoły,bezpieczeństwo daje dużo do życzenia. Poziom nauczania tez... mama uczennicy
- opinia (1) Nie polecam, bardzo niski poziom nauczania. omijałabym z daleka (1) Pozim nauczania bardzo niski. Po zmianie szkoly okazało się, ze dziecko ma... Jola Dziękuję szkoła rewelacyjna (1) Dziękuję wspaniałemu Panu Dyrektorowi, oraz gronu pedagogicznemu za przyjęcie... Anna KrzysztofBromberg (1) Genialna szkoła. Moja była szkoła i pierwsza szkoła, która rozpoczęła moją... KrzysztofBromberg Nie polecam (1) Stanowcze Nie Ten sam dyrektor od lat wymaga wymiany! zero komunikacji... Mama nie polecam (6) jestem mamą dwójki synów którzy niestety chodzili do szkoły podstawowej 44.... rozczarowana Polecam (1) Szkoła świetna!!! Nauczyciele najlepsi na świecie. Nigdy ich nie zapomne,... jaaaaaa Najlepsza szkoła w Gdańsku (1) chodzilem do tej szkoły. Lepszej nie znam. Nauczyciele świetni, integracja z... Olek17 POLECAM! (4) Byłam uczennicą tej szkoły i jestem bardzo zadowolona. Poziom nauczania jest... uczennica Julka gonia - opinia (1) Nie jestem zbyt zadowolona, zapowiadało się lepiej gonia mariusz - opinia (1) mało jest tak fajnych szkół mariusz