Gimnazjum nr 11 (1) Jestem byłą uczennicą tej szkoły. Poszłam tam z wielkiej łaski, po tym jak... absolw To nie szkoła to kołchoz (5) Jestem uczennicą tej szkoły, żałuję że do niej poszłam mówiono mi że tak... ktos Gimnazja (1) Ludzie jak coś piszecie to konkretnie o której szkole. Powstają tu bzdury.... Karol Wieczorek
Gimnazjum nr 11 w Gdyni (1) Chciałabym zabrać głos w sprawie informacji wypisywanych na temat... Marianna Szkoła-zalezy dla kogo (3) Poszedłem do niej , ponieważ zabrakło mi z 3 p. do znacznie lepszego... Uczeń moja opinia (5) Prawie wszyscy nauczyciele przychodzili na lekcje z wielką łaską, nie... była uczennica ja - opinia (1) Nie wierzcie w to co piszą. W tej szkole nie jest wcale tak, jak wszyscy... ja ................. (1) Obecnie uczęszczam do drugiej klasy gim. nr 11. Uważam, że inni nie uczciwie... uczennica gim 11 Gimnazjum nr11 (2) Nie warto tam iść. Jak ktoś chce tam dać swoje dziecko to nie radze!!... Uczennica Dobra szkoła (2) Szkoła, jak to szkoła uczyć się trzeba, ale jak ktoś pisze o piciu, paleniu... 11 extra ODRADZAM (1) odradzam WSZYSTKIM te szkole, ciagle bijatyki, wyzwiska, zero reakcji od... nie wazne ... (3) Od kiedy w gimnazjum jest nowa p.dyrektor to ta szkola nie jest podobna do... K szkola (1) szkola jest fajna nie mozna nazekac na nia ale niektorzy nauczyciele w tej... nie powiem moja prawda (1) sala informatyczna nie ma wystarczającego osprzetu w wielu salach sa dziury... uczennica moja opinia (1) tylko uciekać z tej szkoły kamila źle (1) nie jest dobra ta szkoła. Uczniowie moga tam zrobic krzywde... Alll dzieci sa najstraszniejsze z calego gdanska (1) to gimnazjum jest straszne dzieciaki wyzywaja szkanuja nauczyciele krzycza... kamilaz tej szkoly