Uczennica - ocena (1) W tej szkole zawsze jest miło Uczennica absolwent 22 - opinia (1) Szkoła przyjazna uczniom, nauczyciele wspierający i ucznia i rodzica. Bardzo... absolwent 22 Mama - opinia (1) Bardzo polecam. Moje dwie córki skończyły tę szkołę. W SP89 panują przyjazne... Mama
jestem super uczennicą ale szkoły nie polecam (1) Sama uczę się bardzo dobrze, nigdy nie miałam problemów ani z nauką ani z... sfrustrowana Nie polecam (2) W szkole promowani są uczniowie zdobywający dyplomy i wyróżnienia, którymi... maria polecam (1) fajna szkoła, mili i kompetentni nauczyciele, przyjazne panie dyrektor, na... lenka OK. (4) W Szkole panuje bardzo miła atmosfera. Super organizacja dla klas... mama ... (2) Uważam że szkoła sama w sobie jest bardzo dobra - dobrzy nauczyciele, jednak... była zachęcam serdecznie (1) Nie rozumiem osób wypowiadających się w niepochlebny sposób o TEJ placówce!!... zbulwersowana Fajna szkola (1) Zdecydowanie fajna szkoła. Kompetentni nauczyciele i profesjonalna dyrekcja... Maka Nie polecam!!! (1) Szanowna pani dyrektor promuje tylko tych uczniów , którzy osiągają dobre... Ja... Super! (1) Moim zdaniem to bardzo fajna szkoła.Są (nawet) mili nauczyciele, zrobili... nie powiem ;) polecam (4) moje dziecko uczęszcza do tej szkoły, jestem zadowolona z ogólnej, panującej... mama (opinia) Julia - opinia (3) Jestem uczennicą klasy 3b. Moją nauczycielką jest Pani Izabela Karpiczenko.... Julia bomba (2) lol xxxxxxx żle (1) Bardzo żle. Mogli by zadbac o budynek maciek supcio:) (1) chodzilam tam przez 6 lat a teraz wybieram sie tam do gimnazjum uwazam ze... paula Marta-Uczennica (1) Jestem uczennicą klasy 5b .Twierdze że moja szkoła jest bardzo fajna. Jest... Marta Myszko żal (1) Mogliby zadbać o wygląd i wyposażenie uczeń mama - opinia (1) jestem bardzo zadowolona, szczególnie z atmosfery panującej w tej szkole:)w... mama