SPA z córką

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Witam,
chciałabym spędzić weekend z 10-letnią córką w jakimś fajnym hotelu niedaleko Gdańska...córce marzy się masaż czekoladą :) Mamy półrocznego szkraba w domu, któremu poświęcam trochę więcej czasu niż córce i chciałabym żeby ten weekend był naprawdę taki dla nas :) Może macie jakieś fajne miejscówki na taki wyjazd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPA z córką

Hotel kiston ja z corka na weekendy wyjezdzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPA z córką

Popieram Kiston.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPA z córką

Primavera jadtrzebia góra mają super spa i wiele innych atrakcji. Fajne spa jest też w Dolinie Charlotty ale to już nieco dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPA z córką

Hotel Faltom w Rumii byłam z córką w podobnym wieku, spa, basen, zjeżdżalnie, jacuzzi - wszystko w jednym miejscu i blisko. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Adler Medical Spa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlasnie zastanawiam sie nad tym Adlerem ,ale po przeczytaniu opini ,ze pokoje standard z grzybem i wystroj rodem z prl to sie obawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My tam jeździmy od kilku lat parę razy do roku i naprawdę polecam. Pokoje z grzybem i prl to w tych domkach obok, ale w samym hotelu standard jest naprawdę wysoki, bardzo czysto i nowocześnie. Pyszne jedzenie, fajne zabiegi spa. Jest to miejsce, do którego ciągle wracam i nigdzie nie odpoczywam tak jak tam. Nie jestem pracownikiem ani nie robię reklamy. Naprawdę jest to jedno z fajniejszych miejsc w jakim byłam...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Grand Lubicz w Ustce.jest bosko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam http://katany.com.pl/jakie-sa-zalety-spa-wypoczynkowego/ fenomenalne miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (38 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

Puszczanie mleka nosem??? (9 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...