SPRZEDAM MLEKO GERBER 1 - 3 opakowania

Temat dostępny też na forum: Sprzedam
cena za całośc 30 zł. odbiór na Morenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM MLEKO GERBER 1 - 3 opakowania

gdyby odbiór byl w Gdyni to byłabym zainteresowana - jestem z orłowa, ale dojazd na morenę wyniesie więcej niż różnica ceny Twojej i sklepowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM MLEKO GERBER 1 - 3 opakowania

w internetowej aptece mleko gerber 1 kosztuje 4,90
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM MLEKO GERBER 1 - 3 opakowania

dobrze wiedzieć - zaraz poszukam, po co przeplacać 12,49 w rossmanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM MLEKO GERBER 1 - 3 opakowania

ach tak to jest jak ktoś czyta bez zrozumienia....owszem mleko gerber 1 jest za 4, 90 ale po pierwsze jest o pojemności 90 ml i jest to mleko w płynie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM MLEKO GERBER 1 - 3 opakowania

to nie jest mleko w płynie ja kupuje opakowanie 350g.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM MLEKO GERBER 1 - 3 opakowania

to podaj link do tej apteki, bo jakoś trudno mi w to uwierzyć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM MLEKO GERBER 1 - 3 opakowania

Wejdz w http://www.doz.pl/apteka/o51659-Poinformuj w tej chwili tego mleka nie ma bo czekaja na dostawe najlepiej zaloguj sie w tej aptece i tam pod tym mlekiem bedzie pisalo poinformuj kliknij na to jak dostawa dotrze to cie o tym mleku powiadomia na maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM MLEKO GERBER 1 - 3 opakowania

mozesz tez wejsc do tej apteki http://www.cefarm24.pl/ tam w tej chwili nie ma tego mleka ale bylo tez okolo 5zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM MLEKO GERBER 1 - 3 opakowania

liczę na to, że bedzie dostawa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ile wydajecie dziennie na jedzenie? (86 odpowiedzi)

U mnie sam obiad wychodzi 30-40 zł. Dziennie wydaję 70-100zł. Zastanawiam się,czy nie przesadzam...

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (57 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

krzywe ząbki (23 odpowiedzi)

hej dziewczyny moja córcia ma 16 miesięcy. ma mało ząbków-pierwszy wyrżnął się po roczku... ale...