STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
na nowy dzień:)

kurcze jakoś nieteges sie czuję - mała całe szczęście się rozpycha wiec u niej ok, ale to może ten antybiotyk:(

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

hej

a ja dziś odwiedzam Mojego Maciejewskiego,więc zapytam się o ten wymaz bakteriologiczny. Mała się rozpycha, a ja dziś wstawiłam 1 pranie kaftaników,body,skarpetek, a później pościeli pieluchy, trochę tego jest.


A ja mam zwykłą wanienke tyle,że na stojaku,nie brałam żadnych pomocników do środka, jakoś dam radę.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

no nie wątpię Maju ze dasz rade:)z Twoim wczesniejszym doswiadczeniem na pewno:)...ja jednak przy pierwszym dzieciaczku nie bede sobie dodatkowego problemu robiła,no i mąż przede wszystkim bedzie sie czuł pewniej:)bo tak to by mi w zyciu dziecka nie wykapał;)...jesli chodzi o to pranie to bedzie troche tego;)naprasujesz sie:)...mi od wcoraj wciaz ciąży brzuszek,na maxa uciska mała na pecherz nie wiem jak dojade dzis do lekarza...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

maljs no ja też mam wanienkę ze staojakiem ale jestem kompletnym laikiem w opiece nad dziećmi

monia a ile czasu jedziesz do lekarza?

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

około 30 minut jak nie ma zbyt duzych korków do endo i mneij wiecej około 40 minut (bo zawsze sa korki) do gina...kurde czy wy tez macie taka megaprzemiane materii?ja mam wrazenie ze od kilku tygodni mam biegunkę;),wyniki badan mam ok no i nie jest to biegunka,ale częstotliwość podobna...
poza tym starsznie napuchłam i juz mnie to meczy bo mam stopki jak hobbit takie ogromne i "grube"poza tym łydki i nawet uda i dłonie i twarz troszke-choc nie az tak bardzo...oj sypie sie juz chyba;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

ja niestety nie mam takiej super przemiany materii, ale moze dlatego ze biore dodatkowe żelazo....

moze mala ci masuje ostro trzewia po prostu:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

ale nie ma to wpływu na moja wagę;)chyba ze to opuchlizna(przynajmniej tak utrzymuje moja szwagierka) bo od jakiś 2-3 tygodni mam wrazenie ze "urosłam"...ale twardo sie nie ważę:)postanowiłam ze jak zacznie sie poród to wskocze na wagę i od tego momentu bede ja kontrolowała:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Niby mam doświadczenie, ale ja dziewczynki kąpałam jak miały ok.roku. a takich maluchów nie ruszałam, ale co tam na razie pozytywne myślenie przesłania mi moją panikę.

Iza pytała się ile przytyłyśmy, ja na razie 9,5 kg i myślę że pewnie jeszcze z kilogram mi przybędzie, i na tym koniec. Ja na razie nie o dziwo nie puchnę, choć czasami wieczorem kostki stają się pulchniejsze, ale i tak jest ekstra, skoro jeszcze obrączka normalnie leży na palcu.

Monia.a według mnie to już na Ciebie niedługo przyjdzie czas,bo pamiętam jak moja siostra zrobiła się taka pulchna i wciągu tygodnia sie rozsypała....no ale każda ciąża jest inna.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

no za tydzien to juz moj magiczny dzien bedzie -10 styczen czyli data od ktorej zalozyłam za chciałabym aby mała wyszła:)..wczoraj w nocy(no wieczorkiem;) ) robiłam sobie kilka fotek na pamiątke:)bo nie wiem kiedy maz znajdzie czas zeby takie fajne mi porobic:)i czy zdąży...poza tym na swieta nagralismy pierwszy filmik dla małej z zyczeniami od nas i moich rodziców;)ot taka pamiątke bedzie miała z pierwszej wigili:)...Wam, tez tak "odbija"hehe?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

obejrzałam dziś nasz serial

wzruszyłam się, ale jestem coraz bardziej przerażona porodem....

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

a ja znów przeoczyłam,a teraz już szykuję się do wizyty u doktorka....pooglądamy sobie naszą małą , dowiemy sie co i jak. a wieczorkiem czeka mnie wielkie prasowanie. zostało wyprać pościel, prześcieradła rożek i kombinezonik.

Relacje zdam po wizycie!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

bedziemy czekac:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

asiu nie denerwuj sie porodem zobaczysz to piękne przeżycie i jak powiedziała moja położna wysiłek porównywalny z przeżuceniem 12 ton węgla
ja powiem szczerze cudowne uczucie a najpiękniej jest jak kładą maluszka na piersi:) cudne:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

hej :)
Maju, jak wizyta u naszego doktorka?
Pytałam ile kg przybrałyście, bo jestem zszokowana swoją wagą, w 32 tygodniu mam 12 kg więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

hejka, mi przybyło już 14 kilo. Wydaje się dużo ale wszyscy zapewniają po mnie tego nie widać :) ja też myslami jestem już na porodówce. Każdego dnia boli mnie krocze...jutro jestem u Doeringa więc się go zapytam czy wszystko gra.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

ja przybralam tez okolo 14 kg:(

dzis zlapal mnie okropny bol brzucha (az sie wystraszylam) wzielam nospe i czekalam az przejdzie - lekarz mowi ze to moze byc w wyniku tej mojej bakterii, ale ja sie boje czegos takiego zeby za wczesnie nie urodzic

mala ma dopiero okolo 1600g i lekarz powiedzial ze nie byloby dobrze juz wydac ja na swiat:(((

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

no napewno nie, nasze dziewczynki to jeszcze maleństwa, ja idę do doktorka 11-go i zobaczymy co mi powie, ciekawa jestem jaką wagę ma moje maleństwo.
Co do wagi to z tego co opisujesz masz dużo wody w sobie, bo puchną Ci ręce i nogi a mi tylo łydki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

ja jestem w 32 tc i jak na razie przytyłam ok 8 kg :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

wrociłam od lekarzy..naczekałam się ze hoho!same babki,zadna ciezarna i zadna nie zaproponowała mi abym weszla bez kolejki-szok!ciezko było wysiedziec,ale dałam rade:)...no i nagroda:)u endo -wszytsko ok:)dawka powrot do 37,5 do porodu a po porodzie 25:)wizyta 8-10 tygodni po porodzie chyba ze poczuje jakies zmiany:)dzidzia bezpieczna:)...u gina jescze lepiej mała ma juz około 3200:)i powiedział ,że na razie szyjka zamknieta ale jakby cos sie działo to do szpitala i rodzimy jak do 17 sie nie ruszy mam przyjsc i pomyslimy kiedy na wywoływanie sie umowic w szpitalu..mam nadzieje jednak ze mała sama zacznie wychodzic przed 17:)...obnizył mi sie bardzo brzuszek i mała juz ma głowke baaaardzo nisko:)dzis jak zwykle fikała-no broj jakich mało az lekarz sie dziwił:)mimo ze tak mało ma miejsca to szleje:)...ach jaka ja jestem szczesliwa:)...na opuchlizna dostałam jakies leki bo poważnie puchne,ale co tam:)teraz juz wiem ze dam rade-juz sie doczekac nie moge:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

no już po wizycie.

Mała ładnie się rozwija, a ja widziałam jak otwierała i zamykała oczka, a waży 2250 g, teraz następna wizyta za 3 tygodnie 24 stycznia. Doktorek pobrał mi wymaz bakteriologiczny, który wiozłam do szpitala w Redłowie, we wtorek wynik i się dowiem co robimy....mam nadzieje, że nic. Mam się oszczędzać przez te 3 tygodnie, ale na razie jest ok,macica wysoko - więc wszystko jest super. a nasza mała już mniej widoczna niż w 11 tygodniu, ale jeszcze 6 tygodni i ją zobaczę znów w całości. Normalnie lekarz jeszcze bardziej poprawił mi humor....teraz tryskam radością!

Nawet porodu się nie boję,choć nie uczestniczyłam w szkole rodzenia.....:)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

hehehe a chciałam pytac co u Ciebie:)niemal w tej samej minucie pisałysmy nasze relacje:)ciesze sie ze u Was wszytsko super:)juz tak bedzie do porodu:)a potem uuuuuu jeszcze lepiej:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

monia a chciała byś już rodzić
u mnie też nic nie zapowiadało porodu nic sie nie działo aż po jednej nocy jak poszło tak urodziłam:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

juz tak:)))))wiem ze jeszcze troche czasu, ale juz czuje sie gotowa...jestem pozytywnie nastawiona i strasznie chce mała juz zobaczyc:),ale najwazniejsządecyzje podejmie ona sama pewnie:)moze jak jej bede słodziła codziennie;) to bedzie tez chciała mame z drugiej strony poznac;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

cześć koleżanki moje !!!!!! :)))) jak tam w nowym roku?:) sylwester dla mnie pamiętny będzie :) zaczęło lecieć mi mleczko-siara :) hehe i ciesze sie z tego jak dziecko :)

jutro ide do lekarza wiec dowiem sie ile ta moja kruszyna cm liczy sobie :)
za 2 tygodnie wilekie pranie i prasowanie,jak ja sie cieszę !!!!!!!

trochę martwi mnie że mam ciągle twardy brzusio :(( czy to te skurcze przygotowujące?miałyście tak?

piekne te bąble Oli prawda ??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

bardzo się cieszę, że wszystko u Was wporządku :) tak trzymać !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

hej:)no mi siara leci dobre 2 miechy juz ale coraz mniej sie ciesze bo mam wszystkie prześcieradła w plamach nie wspomnę o koszulkach do spania,codziennie musze jechac na wkładkach laktacyjnych-na razie belli sie sprawdzaja super:)...to jest tzw"stawienie sie"brzuszka i ja tez to mam do tej pory ..czasami cały wieczór trzyma sie taki twardy,zreszta prawie cały czas jest twardy:)...jesli chodzi o 2008 to zaczelismy słodko z mężem;)...a teraz czekam na naszego małego broja:)-Lenkę:)...teraz juz mam spokój zlekarzami do porodu lub do 17;)dla małej musze juz tylko wanienke kupic i stelaz i to wszytsko bedzie:)torba spakowana(a raczej wszystko rzucone na torbe;P)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

oj już coraz bliżej jesteśmy końca, a tak niedawno przeżywałyśmy pierwsze kopniaki naszych maluchów,rosnące brzuszki i pierwsze wizyty lekarskie, a teraz.....czeka nas upragniona przygoda z porodówką i spojrzenie na nasze małe w realu...:))))

Ja już wyprasowałam pieluchy równa 30 (białe tetrowe,kolorowe tetrowe i kolorowe flanelki) jutro ciuchy...powoli wymiękam, jeszcze pościel została i będzie wszystko.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

mam nadzieję,że nasza "przygoda" na forum nie skończy sie po porodzie i że uda sie zrealizowac plan wiosennego spacerku:)pewnie ja po porodzie bede rzadziej na forum,ale bede wam dzielnie kibicowała:)i słuzyła doświadczeniem;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

a jakie kosmetyki w koncu kupiłyście?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

hej ja pisałam w poprzednim watku co kupowałam:)...
byłam wczoraj w akpolu i okazuje sie ze te wanienki sa tansze niz na allegro,ale niema tej wersji za około 70 tylko model wyzszy za 92 a sam stelaz jest za 125(ale chwilowo niedostepny),niesttey do mama i ja nie zdazylismy bo nasiedziaąłm sie w kolejkach do lekarzy i po 19 dopiero bylismy w gdansku

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Hej.
Dziewczyny czy którejś z Was odszedł juz czop śluzowy? Ja właśnie dzis w nocy go "straciłam". Ciekawe jak długo będę czekać na ciąg dalszy;) Wieczorem mam wizyte u lekarza, ciekawe czego sie dowiem...
Czy takie bóle "miesiączkowe" przychodzące falami to początki skórczy?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

hej dziewczyny, ale te wasze dzieciaki już duże
moja jakoś słabo przybrała bo w środe miala niecale 1600g:(

magda - to chyba zaczyna Ci się poród:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Mam nadzieję ze się zaczyna bo chyba sie nerwowo wykończę;) Boję się żeby małej nic sie nie stałlo, żebym zauważyła wyciekanie wód płodowych itd... Najlepiej to bym lekarza w domu chciała mieć;)

W 32 t.c. moja mała ważyła 2700:) więc podobno ma być dość spora (ok 4 kg) przy porodzie...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

na razie jak ci worek owodniowy nie pękł to spokojnie - znajomej odszedł czop a poród był kilka godzin później:)

kurcze to ja rzeczywiscie mam strasznie małe dziecko - wierci sie zamiast spać i tyć....:(

moja koleżanka, a do niedawna sąsiadka wczoraj urodziła córkę na Zaspie - 3800g 57cm.
Kurcze rodziła koło godziny-ja też tak chcę!!!!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Ja też:D Jestems straszna panikara - coraz bardziej boje sie porodu - tzn tego czy bede umiala dobrze wspolpracowac z polozna
Mowia, ze wiele od tego zalezy...

Leże teraz jak na szpilkach.... skórczy chyba;) nie mam, za to robi mi sie niedobrze:(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

magda właśnie wczoraj na SR położna mówiła, że odejście czopu to zwiastun porodu, który może nastąpić dopiero za kilka dni nawet. A te fale skurczy to przepowiadające.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Całe szczęście idę dzis do lekarki więc zobaczy co i jak tam wygląda;) Mam nadzieje, ze pójdzie szybko bo bedę sie denerwować... Mała jest już duza i silna, zaczynam jutro 39 tydzien więc spokojnie może sie juz rodzić;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

magda luzik, spokojnie,wszystko będzie dobrze (łatwo mi mówić, zobaczymy jak mi odejdzie czop śluzowy....)

Moja mała też nie jest zbyt duża, bo w kończącym sie 33 tc waży 2250 g, więc pewnie jak się urodzi to będzie miała 3200 i ok, po co mi większa, a im większa tym gorzej się rodzi.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

hehe pocieszaj mnie jeszcze:) moja ma niby miec ok 4 kg

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Hej :)
Ja dzisiaj cała w nerwach, mąż ma dzisiaj ostatni (trzeci ) etap rozmowy w sprawie pracy, siedzi juz tam dwie godziny, ostatnio siedział cztery. Jak można tak ludzi katować :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

magda na pewno wszystko pojdzie dobrze, jeszcze sie okaze, ze we wtorek pochwalisz sie mala juz na zdjeciach:))))

maljs mam nadzieje, ze moja zacznie przybierac - szczerze powiedziawszy to myslalam, ze bedzie wazyc z 2 kg teraz a tu tak malo:((((

zamierzam dzis spotkac sie z jedna z forumek-okazalo sie ze mieszka w mojej miejscowosci i zaprosila na kawuche:)

forum zbliza ludzi:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

magda spoko dasz radę....

a ja męża wysłałam na zakupy,sama zabieram się za prasowanie ciuszków,a w przyszłym tygodniu jedziemy po brykę dla małej :)))

Iza spoko, jak ma mieć dobrą prace, to niech go trochę pomęczą, później będzie tylko łatwiej i przyjemniej.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

wiem, wiem, ale ile nerwów mnie i jego to kosztuje. Praca rewelacja, tylko żeby się udało:). Dzisiaj pobolewa mnie w pdbrzuszu i kręgosłup mnie boli, zastanawiam się kiedy u mnie pojawi się siara, jak narazie nic nie widać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

hej magda!pisałam wczesniej ale forum mi sie zawiesiło a póxniej była u mnie przyjacióła,teraz lece do mama i ja wiec szybko:odejscie czopu to zwiastu ze kiedys urodzisz:)ale kiedy nie powiedziane,tak samo jak skurcze przepowiadajace i opadajacy brzuch,tak na prawde dopoki nie bedziesz miała regularnych skurczów lub nie odejda wody(nie przeoczysz)to przepowiednia ze poród sie zaczyna:)głowa do góry:)sama tez czekam:)1 dzien roznicy miedzy nami,wczoraj lekarz powiedział ze mała ma około 3200 ale to jest około....mi brzuch opadł,mam jakies bole w dolnej czesci ale poza tym nic:)czekamy:)buziaki i trzymaj sie mocno:)niedługo bedzie po wszytskim...nie martw sie tez na zapas-damy rade:)troche poboli i bedzie dziecko czy to nie cudowna nagroda:)?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Hej dziewczyny;-)
Zastanawiam się jak to byłou Was z usg. Licząc po ostatnim badaniu usg w tej chwili mam 9 tydzień i 3 dni. Wszędzie piszą, że to ważne usg trzeba zrobić w 12 tygodniu a moja lekarka wyznaczyła mi termin na 11 stycznia czyli za tydzień. I sama nie wiem co teraz robić...Poradzę się doświadczonych ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

z tego co wiem to badanie to wykonujemy miedzy 11-13 tc,wiec za tydzien bedziesz miała 11 tydzien -ok wg mnie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

oj magda ale Ci zazdroszczę :)
ja byłam dzis u lekarza,usg mi zrobi 17 stycznia i wtedy dowiem się więcej o mojej kruszynce :)
nie moge sie do końca wyluzowac bo sesja mi w głowie siedzi :(((

majls-dopiero jedziesz po brykę ?? :))) podziwiam cierpliwość :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

dziób dopiero.... bo byłam bardzo nie zdecydowana i sama nie wiedziałam, który wybrać, a miałam chyba z 3 typy wózków. Dziś już wiem. granatowo - niebieski bądź granatowo - kremowy NESTOR RAMBLER.

Skończyłam prasowanie, wszystko popakowane w torby, teraz czas odwiedzić aptekę i spakować torbę i wówczas możemy jechać do szpitala.....:))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Muszę się pochwalić, mężuś dostał wymarzoną pracę, tak się cieszę :))).
Dziewczyny, a jak z tą siarą u was? Bo mi jeszcze nic nie leci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

gratulacje dla męża:)super wiadomośc oby takich więcej:)....Maju musze przyznac że szybko sobie poradziłaś z prankiem:)))..ja dzis kupiłam wanienke jescze tylko stelaz i komplecik bedzie.....jesli chodzi o siare to nie kazdej przyszłej matce leci przed porodem czasami zaczyna dopiero po wiec nie ma na co czekać:)mojej mamie i zadnej z ciotek nie leciało nic,mojeje endo tez nie,jak rownież 2 przyjaciółkom:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

izka - gratulacje dla meza!! :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

no widzisz Iza, mówiłam pomęczą, ale potem już będzie extra.

Mnie akurat siara też leci,ale w ilościach małych, jednego dnia więcej innego dnia mniej. A są dni,że nic nie leci. Brzuch mam tak napięty, że gdyby miała na nim małą ranę,to chyba sam by do końca pękł. ale póki co.....udaje mi się uniknąć rozstępów....brawo dla oliwki (obecnie Ziajka).

Za to zaczyna mnie boleć kręgosłup.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

a u mnie nic sie nie dzieje pobolał troszke brzuszek i przestał:(eeeeeee juz bym chciała zeby mała wychodziła:)taka s****ska niedoczekalska jestem juz;)kupiłam te woreczki na pieluszki z kupką-jak sie sprawdzą dam znac:)...każdy nawet najmniejszy ból sprawia mi teraz radoścbo mam nadzieję że juz wkrótce urodzę:)hehe jeszcze sie tak nastawię ze podczas porodu zamiast stękać z bólu bede się cieszyła...hehe wyobrazioałm sobie sytuacje ja leżaca na fotelu i śmiejąca sie w niebogłosy-pewnie wszyscy by sie przerazili ze zwariowałam;).....musze soebie mocno organizowac czas teraz zeby nie miec chwil wolnych zeby za duzo nie myślec,bo na prawde zwariuje:)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

dziewczyny czy znacie te termometry?musze kupic a nie wiem jaki? te sa firmy SANITY...nie znam :/
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

ja nie znam niestety nie pomoge..jednka my sie chyba bedziemy decydowac na douszny brauna,przyda sie w sumie dla całej rodzinki na dlugie lata...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

może termometr baby ono???sama nie wiem :/

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

zaczęłam rozbierac choinkę a tu 1 juz:)ale nogi puchna mi na potęgę,żadnej kostki juz nie widac:(...mam nadzieję,że te leki ktore mi przepisał lekarz trochę ulżą...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

ze mnie tez się zrobił nocny marek :))) ale pospałam w dzień...trzeba korzystać :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

no nie wierzę:)ja dokładnie o 2 położyłam sie do łóżka:)mimo że trzymałamm nogi wysoko podczas snu,co nie było wygodne nadal sa na maxa napuchniete...zaraz wstaje i lece wykupic leki,choć jak patrze za okno to zimno mi się robi;)...teraz dopiero zaczynaja mnie bolec niektore ruchy/kopniaki małej,szczegolnie te w pecherz lub pod zeberka,a jak u Was -sa bolesne?czy raczej takie nieprzyjemne poprostu?ja do niej mowie,że jak jej ciasno niech wychodzi ale ona woli najwidoczniej pokopac troche mame jeszcze;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Cześć dziewczyny :)
dziękujemy za gratulacje i oby mu sie udało przetrzymać okres próbny:)
Uspokoiłyście mnie z tą siarą, już myślałam, że nie będę mogła karmić cyckiem, bo nic mi nie leci. Mnie wczoraj bardzo bolał kręgosłup, cały dzien się męczyłam i miałam jakieś skurcze pod brzuchem, no cóż...dużo mi nie zostało:)) Pokoiki macie już przygotowane dla swoich pociech?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

ja juz od jakis 2 miesiecy :)w zasadzie to oprocz tego nieszczesnego stelaza ktory nie wiadomo kiedy bedzie w akpolu to mamy chyba wszytsko...teraz czekamy tylko na mała:)...a na kiedy masz termin Iza?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

czesc dziewczyny:)

wspominałam wam ostatnio, że znów dostałam jakiś antybiotyk - tyle że doustny
okazało się, ze jestemu czulona i mam czerwone krostki i swedzi mnie na calym ciele-takze noc mam do tyłu:(((

wczoraj odstawiłam po konsultacji telefonicznej to badziewie, ale musze odczekac az mi sie organizm oczysci - mam nadzieje ze drugi przypisany lek nie bedzie powodowal takiej rekacji , koszmar!!!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Hej;)
Wczoraj byłam u lekarki. Mała powoli pcha sie na swiat - szyjka skrócona, delikatnie wygładzona, główka bardzo nisko, brzuch coraz częściej twardnieje;) Babka powiedziała, ze teoretycznie wszystko powinno sie rozkrecic w ciągu trzech dni:) Wiec czekam....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

super:)madzia daj znac co i jak:)moja chyba posiedzi jeszcze:)na razie wszytsko sie uspokoiło ,więc czekamy dalej:)moze podasz mi numer tel na maila zebym mogła Cie"pomeczyc"w szpitalu:)...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

magda, ale masz fajnie:)
ciekawa jestem już twojej kruszynki...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Hej, ja dziś w miarę dobrze spałam, aczkolwiek teraz myślę czy dobrze pamiętam, że po porodzie mam brać 75 euthyroxu i tak przez 6 tygodni, aż do badania i ustalenia co dalej, czy też nic....hmmm chyba tak, bo w końccu teraz biore112,5 a dwa tygodnie przed porodem mam brać 75, więc chyba aż do badań. Oj ja ciężarna.....zapomniałam jak to miało być.....chyba w poniedziałek będę musiała dzwonić do doktorka.....a może któraż z Was miała podobnie i coś mi doradzi...przypomni.

dziś zrobiliśmy wszystkie zakupy w aptece, trochę sie zdziwiłam, że dostałam herbatkę z kopru włoskiego w torebkach, bo sądziłam, że pić będę tą Hippa - ale ta jest chyba dla dzieciaczków, a nie dla "starych koni".

W następną sobotę pojedziemy po brykę dla małej i pieluchy jednorazowe i jesteśmy gotowi. Zostanie tylko spakowanie torby:))

Magda. no to jesteś druga, która się rozpakuje, potem Monia i na mnie kolej, zaraz po mnie dziób, Asia i Iza....no no dziewuszki.....nadchodzi nasz wielki dzień!

Magda czy Ty będziesz rodzić w Wejherowie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Nie mogę sie skupic na pisaniu pracy;) Jestem ciągle na wysokich obrotach;)
Tlefon wysłałam na maila;) Odezwij sie do mnie, to dam znac jak juz będzie po wszystkim;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Tak, chce rodzic w Wejherowie. Ty tez sie tam wybierasz?;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Dziewczyny uciekam. Miłego dnia;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

tak, a wczoraj planowałam jechać zwiedzić oddział, zobaczyć, gdzie należy przyjechać - w razie rozpoczęcia się porodu, ale póki mam nawet słaby kaszel nie chce tam jechać,aby nie zarazić niczym maluchów i mam.

w takim razie ja będę z wielką niecierpliwością czekała na Twoje uwagi i opinie odnośnie opieki i porodu w Wejherowie. Ja tam wyląduje pewnie za ok. miesiąc, więc teraz będę mieć najświeższe wiadomości. Trzymam kciuki za powodzenie całej akcji no i daj znać jak było:)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

odebrałam mailika:)...no kurde jak już sie zaczyna rozkrecac to ani sie obejrzymy jak przyjdzie nasza kolej:)kupiłam dzis stelaż(musze przyznac ze jest o niebo stabilniejszy niz wszystkie inne ktore ogladalismy i sprawdzalismy,na panelach sie w ogole nie przesuwa,jak rowniez na terakocie-super)-troche drozej niz w akpolu,ale teraz w akpolu nie ma i nie wiadomo kiedy beda,wiec wolałam nie ryzykowac,kupiłam też poduszke do karmienia,2 myjki frotte jak nie dla małej to sama bede uzywała;),podkład podgumowany dla małej do łozeczka albo do samochodu jakby mi najpierw wody odeszły:)(co licze ze sie jednka nie stanie;) )no i mam juz wszystko, teraz nic tylko czekac na mała...znowu pół dnia miałam bóle w dolnej czesci podbrzusza ale takie dziwne jakby parcie na pecherz choć nie chciało mi sie do toalety....chyba mała sie opuszcza nizej...nie wiem w zasadzie...oszaleć mozna jak sie cos zaczyna dziac a masz swiadomosc ze termin tuz tuż....
endo:Maja ja mam brac teraz 37,5 do porodu a potem 25 po około 8-10 tygodniach od porodu mam zrobic badania i przyjsc do niej,tylko ze ja nie mam niedoczynnosci/mnadczynnosci ale guzy wiec to moze inaczej sie zaleca leki wtedy....
a nie ma absolutnie zadnych przeciwskazac do karmienia przy braniu euthyroxu

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Dziewczyny, zapytam Was, bo jesteście już w bardziej zaawansowanej ciąży...od dwóch dni czuję i widzę, że mam nietrzymanie moczu. Czy którejś z Was się to zdarzyło?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

mi sie nie zdarzyło...ale jestes pewna ze to mocz?nie chce Cię starszyć,ale czasami wody jak sie sączą to kobiety mylą z moczem....jesliw ykluczasz wody na 100% to czytałam o takich sytuacjach ,że podczas ucisku macicy na pęcherz moga sie zdarzać takie sytuacje-niestety...ale dokładnie nie wiem co z tym mozna zrobić

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

kurka, moja pierwsza myśl też padła właśnie na wody, tylko czy to nie za wcześnie na wody? a położna na SR właśnie mówiła, że wielu kobietom zdarza się popuszczanie moczu. nie wiem co o tym myśleć, w poniedziałek idę do lekarza.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

moze wyslij meza do apteki sa jakies testy na sprawdzanie czy to nie wody-jesli nie jestes pewna...ale one nie sa żółtawe i nie pachna charakterystycznie jak mocz...włóż sobie moze jakas wkładke bezzapachową i poprostu spójrz na kolor i powachaj:)...ja np swój mocz bym bez problemu odrózniła....powiem szczerze ze jakbym miala watpliwosci chyba bym uderzyła do szpitala juz dziś...dobrze byłoby gdybyś postarała sie odróżnić...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

moj lekarz stwierdzil, ze nie ma zasady i wody niestety moga zaczac odchodzic zawsze:(
26 tydzien to wczesnie,ale mozliwe

kazal mi w takim momencie natychmiast isc na pogotowie i sprawdzic na usg jak wyglada szyjka i co sie dzieje
pytalam, czy to aby nie panikarstwo, ale mowil ze absolutnie nie!!!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

już próbowałam z wkładką :) i z jednej strony myślę, że to mocz - bo zapach, a z drugiej nie ma żółtego koloru. Poczekam do wieczora i poobserwuję jeszcze. Położna na SR ostatnio nam dala wykład by nie przyjeżdżać do szpitala z byle czym...A o tych testach nie słyszałam, jakby co to jeszcze pojedzie. A słyszałaś o przypadku wyciekania wód w 7 mcu?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

wiesz zdarzaja się porody w 6 miesiacu...mimo wszystko bym pojechała...jesli nie jestes pewna...pomysl co jest wazniejsze co powi połozna czy lekarz na to ze przyjechałas z fałszywym alarmem czy zdrówko Twoje i dziecka-chyba bym sie nie zastanawiała...licze ze to mocz mimo wszytsko,ale wyslij meza po test tylko wiem ze trudno znaleźć wiec moze lepije podzownic po aptekach jak siedzisz teraz w domku i jechać juz na pewniaka...daj znac koniecznie...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

wiem monia. że dzidziuś najważniejszy. teraz trochę czytam na ten temat i jest napisane, że wody najczęściej wyciekają w pozycji leżącej, a mi w nocy nic nie ciekło.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

mi się to zdarzyło dwa razy, tzn lekko się posiusiałam, ale byłam pewna, że to siuśki :)

monia, co do mojego terminu to mam na 26 luty, tak mi powiedzial lekarz na początku a z tego co widzę w karcie ciąży, to wychodzi mi tydzień wcześniej, zobaczymy :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

iza moze czas załozyc suwaczek;Pja pod koniec 8 miesiaca wkleiłam sobie;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

jak zakładałam ten wątek to miałam, teraz nie pamiętam jak to się robiło, ale zaraz coś wymyślę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

odliczanie :)))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

noooo:)super:)...dziewczyny a zauwazyłyscie ze w styczniu i lutym same babeczki siewyklują nam:)?a majowe dziewczyny w wiekszosc beda miały chłopców..smieszny zbieg okoliczności co?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

a i jeszcze jedno czy tez macie takie przemyslenia;)ze to niesamowite ze z naszych ciałek wyjdą istotki które kiedys beda chodziły,biegały,uczyły się,miały własne przemyslenia..... zakładały rodziny i rodziły dzieci...niesamowity ten świat jest;)...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

mamy mamy, choc caly czas nie mi sie to w glowie nie miesci:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

..............w marcu trzeba bedzie "zreformować" nasz wątek i nazwać"styczniowe i lutowe mamusie";)ale mi dziś głupawka przypadła;P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

o przepraszam, ja urodzę chłopczyka!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

ja ostatnio często mam takie przemyślenia jak Ty monia :) i jeszcze do mnie nie dochodzi, że już niedługo zostanę mamą, przecież jeszcze nie tak dawno sama potrzebowałam bliskości mamusi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

oj;)bedzie facet w naszym gronie;)za mało gadasz na forum w naszym wątku;))..a imie juz wybrane:)?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

ja w ogole wpadłam w jakąs "chorą";) euforie dziś:)wszystko mnie cieszy:)własnie wsadziłam do spiworka ktory jest w foteliku;)kombinezon dla małej+czapeczke,bucikoskarpetki,rekawiczki,zeby mąż wiedział co wziąć jak bedzie mnie odbierał ze szpitala:)i się cieszę jak patrze na ten kombinezonik w spiworku:)goopol normalnie ze mnie;)i gdzie tu powazną mamusią mam być;)....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

czy sa jakies nowe wieści od aleksad?jak sobie radzi z maluszkami?dziób jak masz z nia kontakt pozdrów ode mnie:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Cześć dziewczyny :)
Właśnie z mężem wybieramy się do Ikei, musimy kupić regał do pokoju malej, półki i jakieś biurko pod laptopa dla męza. Przez tą jego nauke jesteśmy teraz daleko w polu, ale nic, damy rade:) Odezwę się pozniej
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

czesc dziewczyny
my robimy wykonczeniowke po remoncie choc na pewno dzis wszystkiego nie zrobimy, ale zawsze cos

namawiam meza bysmy zlozyli lozeczko i wyjeli z folii materac by sie troche przewietrzyl przed nadejsciem maluszka:)

wzielam wapno by zlagodzic skutki uczulenia na amoksycylinę - moze pomoze...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

o kurcze widzisz u mnie łózeczko stoi chyba z 3 miesiac a materacu zapomniałam a on smierdzi strasznie;P...no trzeba go zaraz wyciagnac no i przestawic lózeczko do salonu ...jednak stwierdzilismy ze na 3 pierwsze tygodnie mała bedzie spała u nas-w swoim łózeczku, dopoki ja sie nie zagoję....no dobre z tym materacem;P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

no moja tez bedzie spala z nami w sypialni-oczywiscie w swoim lozeczku mam nadzieje:)

jej pokoj robimy bajkowy, ale zanim tam bedzie spac to jeszcze chwila - nie zasnelabym chyba gdyby mala byla w innym pokoju

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

hej

nasza mała będzie spać w swoim pokoju,a ja na kanapie u niej mąż no cóż, sam w drugim pokoju, ale tak zamierzam robić tylko ok. 2 miesięcy, potem wrócę do wspólnego spania, a mała w swoim pokoju.

Ja też już wyjęłam materacyk z foli, folie przecięłam na pół i położę ję pod prześcieradło, aby w razie czego nie zamókł mi materac gdyby pielucha, była źle nałożona i się zawartość wylała.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

są chyba taki ceratkowe osłonki na materace prawda?

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

a są...:))) i je mam,ale tą folie sobie też wykorzystam, a co....

a potrzebuje specjalnej deski pod przewijak na łóżeczko 70X140 i chyba będę musiała jechać do hurtowni po taką.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

na allegro tez sa takie rzeczy chyba

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

sprawdzałam są same przewijaki, a ja go już mam, ale mój przewijak pasuje na łóżeczko 60X120, więc potrzebuję specjalnej nakładki,większej, co by ona nie spadła z łóżeczka szerszego70x 140.a na nakładkę położę ten mój nieco mniejszy przewijak.....

ale na allegro w BOBOLANDzie zakupiłam naklejki na ścianę Kubusia i przyjaciół....może za tydzień będę już je kleić....teraz wszystko zależy od poczty.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

u mnie cisza,zadnych przepowiadajacych porod oznak..starsznie ejdnak spuchłam i mnie to zaczyna martwic no i boli mnie troszke jednak ta opuchlizna na stopach...chyba mała bedzie czekała do terminu(choc cały czas licze ze wyjdzie wczesniej;))zmeczona juz jestem troche tym brzuszkiem,ale głownie to puchniecie ..porobie cos chwilke i mi dosłownie "nogi odpadaja"a w miejscu nie usiedze...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:)

Monia.szkoda mi Ciebie.....ale już niedługo. Może dziś nie ma oznak porodu, a może jednak np. jutro się zacznie...? Kto wie .....mało Wam zostało dasz radę. Ja na razie nie puchnę, ale to jest na razie....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Prawo rodzinne-adwokat (3 odpowiedzi)

Jeśli ktoś zna naprawdę godnego polecenia adwokata od spraw rodzinnych, to proszę o informację,...

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...