Katastrofalna Obsługa (1) Ta Pani Ela faktycznie bardzo nie miła, byłam ostatnio o 19.30 i powiedziała,... Agnieszka Zgadzam się w Waszymi opniami (1) Solarium jest świetne i odwiedzam je juz kilka lat mimo że ceny rzeczywiście... Ja martin - opinia (1) Zgadzam się z panią Moniką, obsługa jest nie uprzejma dosłownie obsługuje z... martin
Super !! :) (1) Najlepsze solarium w trójmieście, nie posiadające chyba żadnych wad. No może... iwona SUPER ŁÓZKA (1) EFEKT OPALANIA NATYCHMIASTOWY. ŁÓZKA NA WYPASIE. JEDYNE CO POZOSTAWIA WILEle... MONIKA Wszystko ok poza ...... (2) Jakiś czas temu zakupiłam karte stałego klienta na Sun4YOU i coż. Przez... Młoda super (1) minimum czasu maximum opalenizny - to prawda, dla mnie też bardzo istotny... klaraf Extra! (2) Ja nic więcej nie oczekuję od solarium - łóżka nowoczesne, dokładnie myte po... Syrena Nie dziwię się tylu pozytywnym opiniom ;) (1) Super solarium. Na pewno będę korzystała z niego częściej ;) Bea swietne solarium (1) nowoczesne lozka,bardzo dobre lampy,mila obsluga,a przede wszystkim bardzo... tom147 REWELACJA (1) Gorąco polecam to miejsce to naprawdę jedyne profesjonalne solarium w... Kasia super!!! (1) JAK DLA MNIE REWELKA - BARDZO PROFESJONALNE STUDIO, CZYSTO , KOMFORTOWO ,... MARTYNA rewelka! (1) najlepsze solarium w trójmieście! rewelacyjna miła i kompetentna... Mirela Swietne solarium (1) Polecam wszystkim goraco to solarium, jest przecudnie. Super atmosfera,... gosia olcia - opinia (2) bosko poprostu bosko,uwielbiam tam chodzić, szkoda, że u mnie na wiosce czyli... olcia NAJLEPSZE SOLARIUM W TRÓJMIEŚCIE (1) CO TU DUŻO PISAĆ... POPROSTU TAK JAK SIĘ REKLAMUJĄ...MINIMUM CZASU OPALANIA... MŁODY bosko...niebiańsko...idealnie... (1) opalam sie w solariach już od wielu lat,ale w żadnym nie bylo mi tak dobrze... BYNIO Polecam :-) (1) Przytulne miejsce, wyposażone w nowe profesjonalne łóżka o wysokim... Cezary fenomen! (1) Lampy są świetne, czyściutko, wspaniały klimat, nie chce się stamtąd... A Coś wspaniałego! (1) W wielu solariach już bywałam, ale w żadnym nie czułam się tak wspaniale. A... Alucha