solarium o jakim zawsze marzyłam:) (1) super!wypas! przyjazna atmosfera!według mnie najlepsze solarium w... diana GORĄCO PLECAM...NIE MA LEPSZEGO W TRÓJMIEŚCIE... (1) BARDZO MIŁA OBSŁUGA, FAJNY KLIMAT A PRZEDE WSZYSTKIM NAJLEPSZE ŁÓŻKA, KTÓRE... MŁODY.... Najlepsze solarium pod słońcem:) (1) Najlepsze solarium, z jakiego kiedykolwiek korzystalem, super efekty, niskie... andrew
czule POLEcAM ! :) (1) Bardzo przyjemne miejsce.. Profesjonalna i miła obsługa w połączeniu ze... Paweł :) (1) jedno z najczesciej przezemnie odwiedznych miejsc i to wlasnie przez klimat... Krzysiek The beściak w trójmiescie :) (1) jak dla mnie nadal bezkonkurencyjne solarium !! łóżka na najwyższym... Aleksandra EXTRA SOLARJUM Z BARDZO MIŁĄ OBSŁUGĄ !!! (1) Przemiła obsługa dzięki pani Romie ( pozdrawiam przy okazji ) Bardzo miła... Tomcio klasa - opinia (1) słodko w komentarzach,ale nie ma co ukrywac,Pani Roma nadaje smak... klasa PIĘKNY BRĄZ (1) Ładnie, czysto, świetny sprzęt, miła i profesjonalna obłsuga - czego chcieć... Ela Zdecydowanie na tak :) (1) Dla mnie rewelacja, opalenizna długo sie trzyma i od razu brązik :) a do tego... Ania lukasz - opinia (1) polecam wszystkim, niskie ceny, super obsluga, no i dlugotrwały efekt... lukasz super opalenizna!!! (1) rewelacyjny wystrój - wchodzisz i czujesz się jak w innym świecie. bardzo... marzena nowe łóżko (1) testowałem nowe łóżko prestige 990, bardzo ciekawe, klimatyzacja, opalanie... scylla Poprostu super! (1) Rewelacyjne studio, nowoczesne, czyste zadbane lozka, przemila obsluga.... Satly zadowolony klient Profesjonalnie!!! Elegancko!!! Przyjemnie !!! (1) Wszystkim osobą ceniącym sobie profesjonalizm, komfort oraz przystępne ceny... Opalona i Zadowolona !!!! :-) BRĄZ JAK Z JAMAJKI !!!!! (1) Byłam w SUN4YOU dopiero 3 krotnie a już mam odcień skóry, który mi w... Magda Wygrałam konkurs! (1) Wcześniej zamieściłam swoją opinię o gabinecie Sun4You. Teraz chcę... Boska fajne i tanie solarium (1) dobre ceny ,dobry efekt ,blisko parking i fajne i mile panie tshoop@wp.pl super solarium (1) Mega fajne solarium , fajny klimat,super efekt za mala kase, dobre wyrka z... shark.z@wp.pl PETARDA !!! (1) To co zobaczyłam wczoraj w kabinie nr 2 przeszło moje najśmielsze... Marta