Moja córeczka chodzi do tego przedszkola już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona , zarówno z opieki jak i z postępów mojego dziecka. Personel w przedszkolu jest bardzo sympatyczny i kompetentny, Panie uśmięchnięte i zawsze chętne do pomocy. Nigdy moja córka nie skarżyła się na żadną Panią, a to w moim odczuciu jest najważniejsze. Chyba dla każdej matki jest ważne w jakim otoczeniu przebywa jego dziecko przez większość dnia, dlatego mogę z czystym sumieniem polecić każdemu to przedszkole, bo jest nastawione w 100 % na dobro dziecka.
Chciałabym też nadmienić , że sytuacja jak była opisana w poprzedniej ocenie, która miała miejsce w grudniu w przedszkolu, nie wyglądała aż tak tragicznie jak ją przedstawiła pewna mama. Fakt owszem był taki, że dzieci były dzielone po innych grupach, bo po prostu Panie wychowawczynie były chore, ale przecież Panie pracujące w przedszkolu też czasami mogą chorować i nie można z tego robić tragedii.
Życzę wszystkim mamom dużo zdrówia i trochę więcej zrozumienia wobec innych ludzi