Przedszkole nr 86

Przedszkola

Gdańsk, Dywizjonu 303 27

Wzorowo! (2) Wspaniałe, indywidualne podejście do dzieci i rodziców. Profesjonalizm.... H. Z. Emilia - opinia (1) Zajęcia dodatkowe są super i tak jak już ktoś wspominał jest ich sporo.Reszta... Emilia SUPER!!!!! (1) Ja nie wiem czy niektórzy rodzicie którzy na tym forum się wypowiadają... mama...K
Beata - opinia (1) Kolorowe Przedszkole to wspaniałe i przyjazne dla dzieci przedszkole z... Beata wj - opinia (1) Az tak bym sie nie zachwycala- po prostu normalne przedszkole.Co do pań... wj Bardzo dobre!!! (1) Mój synek chodził do prywatnego przedszkola jednak zwolniło się miejsce w 86... mama Adaśka Magdalena Szumera - opinia (1) Ponieważ mam syna w danym przedszkolu,syn zaś chodzi do grupy mającej salę na... Magdalena Szumera SUPER PRZEDSZKOLE !!!!! (1) Moja córeczka chodzi do tego przedszkola już od kilku lat i jestem bardzo... mama zadowolona (1) Mój brat chodził do tego przedszkola kilkanaście lat temu, teraz mam syna,... ania TRAGEDIA (1) od dłuższego czasu, po prostu tragedia. Dzieci niby podzielone na grupy, ale... magda Bardzo miłe Wychowawczynie! (1) Moja córcia od września chodzi do Przedszkola. Byliśmy pełni obaw: jak się... Mama Świetne wychowawczynie (1) wychowawczynie z powołania,nie ma krzyku ani płaczów z rana. Panie,cierpliwie... Alina Polecam!!! (1) Mój maluszek chodzi do tego przedszkola i jest bardzo szczęśliwy, ja również... mama malucha