Polecam wszystkim ten warsztat. Wracając 21.08.2015 z wakacji nad morzem mielismy awarię hamulców.Piątek godz 18ta trafiliśmy do qmaci. Zastalismy mechanika,który właśnie wsiadał na motor aby jechac do domu. przedstawiłem o co chodzi. Pan zajał się tematem bez zająknięcia. Wszystko rozebrał na części i z wielka starannościa wział się do naprawy. Cała operacja (zakończona sukcesem) zająła ponad godzinę. Gdy na koniec zapytaliśmy o należność - machnał tylko reką i zyczył bezpiecznej podrózy :) Myślałem,ze takich ludzi już nie ma. Mimo,że zatrzymaliśmy go praktycznie w drodze do domu, nie dało się tego odczuc. Cały czas był sympatyczny a podczas pracy widac było profesjonalizm. Nie "odwalił fuszerki" aby szybciej jechac do domu tylko z pełna precyzja zrobił wszystko jak nalezy nie zważając na czas. Dla mnie mistrzostwo świata !!!Mieliśmy dużo szczęścia w tym nieszczęściu,że trafilismy do qmaci serwis. Raz jeszcze chciałbym podziękować za naprawę, poswięcony czas i sympatię wykazaną w stosunku do nas. Z pewnością będę polecał każdemu ten warsztat. Takich ludzi warto znać zarówno prywatnie jak i zawodowo. Pełen profesjonalizm w połączeniu z uśmiechem i to w piątek o 18tej :) POLECAM :)