Spędziłam z Bestem prawie 8 lat - zaczynałam jeszcze w liceum a skończyłam razem z końcem studiów...I przez całe 8 lat ani razu się nie zawiodłam! Co więcej, to były niezapomniane lata, i trochę mi już tego brakuje.. Razem z Bestem przeszłam przez wszystkie egzaminy kolejno: najpierw FCE, potem CAE, aż po kilku dobrych latach zdałam CPE:)) Do wszystkich egzaminów przygotowali mnie świetnie, zawsze zdawałam za pierwszym razem i to była w dużej mierze zasługa Bestu. Miałam naprawdę niepowtarzalną okazję pracować z najlepszymi lektorami (niestety, niektórzy już nie pracują w Beście:(( że wspomnę tu Davida W., Bogusie R., Stevena, Paulo, Chrisa i oczywiście fantastyczną Carol - dyrektor Bestu. Oni sprawiali, że na każde zajęcia chciało się chodzić, że przychodzenie na lekcje było przyjemnością a nie koniecznością, to byli (i są nadal na pewno) prawdziwi profesjonalni nauczyciele, oni mają to 'coś' co potocznie nazywają 'powołaniem' do zawodu:)). W tym roku już nie będę miała okazji chodzić do Bestu ale wierzę że nic się nie zmieniło i nadal jest i będzie świetnie:)