Polecam! (1) Polecam! Maciek POLECAM!!! Szkoła z klasa (2) Super szkoła, lektorzy,klimat, obsługa. W koncu znalazłam szkołe,w której... Me indywidualne podejście. (1) Indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań ucznia. Luźna atmosfera napewno... michal
NIESTETY ZMIANY (2) Niestety zmiana własciciela spowodowała,ze najlepsi lektorzy pożegnali się z... kursant SUPER (1) Spędziłam z Bestem prawie 8 lat - zaczynałam jeszcze w liceum a skończyłam... była kursantka Nie żałuję i polecam innym (1) Posłałem tam w ub. roku córkę na naukę angielskiego. Jest zachwycona.... aandy szkoła na 6! (1) świetna szkoła, warta polecenia Haneczka Świetna szkoła językowa !!! Polecam! (1) Szkoła została mi polecona przez koleżankę, do dziś jestem jej wdzięczna ;)... Magda Polecam! (1) Zakończyłam właśnie kurs językowy w szkole BEST. Jestem bardzo zadowolona z... Ania Warto tu przyjść! (1) Właśnie zakończyłem kurs języka angielskiego - i zastanawiam się czy nie... Maxi Szkoła jest super:) (1) Szkoła jest super Uczyłem się wcześniej w innych (tzw.... Świderek