Oczywiście wszystko ma swoje wady i zalety. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że szkoła jest dobra, do przeciętnych nie należy, p.Michał stara się dbać o szkołę (lub raczej dbać o jej dobrą powierzchowną opinię). Jednak nie polecam komuś kto chciałby w miarę szybki sposób odbyć kurs. Na rozmowie w biurze usłyszałam, że kurs trwa ok 2-3miesięcy, a w praktyce trwał prawie dwa razy dłużej. Myślę, że potencjalni kursanci powinni na początku być o tym poinformowani. Musiałam kilkadziesiąt razy dzwonić i dopraszać się swoich terminów. Wiem też, że inni kursanci, którzy tego nie robili skończyli szkolenie znacznie później niż ja. Kolejnym bardzo dużym minusem jest częste odwoływanie ustalonych jazd. Rozumiem, że pierwszeństwo należy się osobom tuż przed egzaminem, które w ostatniej chwili chcą wykupić jazdy dodatkowe - jednak w tym ośrodku dzieje się to nagminnie. Podkreślam głównie te aspekty, ponieważ uważam że są to istotne informacje. Gdybym o tym wiedziała przed rozpoczęciem kursu - poważnie zastanowiłabym się nad wyborem tego ośrodka. Podsumowując, szkoła DOBRA, jednak BRAKUJE tu szczerości, sumienności i wysokiej jakości, na której mi zależało.