Opinie (1) Zastanawiam sie nad ta szkołą, bo jest dość blisko. Tylko dlaczego najnowsze... luki Mimo wszystko zdałem za pierwszym razem ... (1) Mirafiori wybrałem przeglądając ranking ośrodków nauki jazdy i bliskośc... wando Szkoła jazdy oraz instruktor, polecam!! (1) Gorąco polecam wszystkim ośrodek szkolenia kierowców Express w Gdańsku,... rychert_sylwia
niby wszystko dobrze, ale... (1) Zaczne od tego, że Pani Magda w biurze jest bardzo symapatyczną i miłą osobą... Fredi EXTRA (1) Szkoła godna polecenia ! . Jazdy zawsze dopasowane pod kursanta :) Pani Magda... Em Kurs (1) TEORIA (czas trwania 4tyg) - omówienie przepisów, tras egzaminacyjnych... :-) JAZDY DODATKOWE NIE (1) Szkoła świetna, bardzo dobre nauczanie, wszystko super, ale jedna wada co... kar SZKOŁA DOBRA, ALE SĄ TEŻ MINUSY (1) Oczywiście wszystko ma swoje wady i zalety. Z czystym sumieniem mogę... absolwentka SZKOŁA NA WYSOKIM POZIOMIE (1) POCZYNAJĄC OD WYKŁADÓW:PROFESJONALNE PROWADZENIE(DOSKONAŁA ZNAJOMOŚĆ... KURSANTKA polecam, choć tzreba trochę potruć ;)) (1) część teoretyczna przeprowadzona fachowo i rzeczywiście dała sporo jeśli... asia Szkoła uczy świetnie, ale trzeba mieć dużo cierpliwości (1) + fachowe podejście do kursu - instruktorzy rzeczywiście znają przepisy ruchu... Michał Lewczuk magnifico :) (1) Właśnie zdałam egzamin na prawo jazdy i muszę powiedzieć, że bardzo się... Agnieszka Mirafiori najlepsza nauka jazdy [długie] (1) Cóż tu dużo pisać. Jestem szalenie zadowolony. Zdałem za pierwszym... lawender Polecam, ale uprzedzam, że szkoła do idealnych nie należy (1) Najpierw plusy: - dobrze poprowadzone wykłady pa - przed wyjazdem na miasto... Maria Durtan Super! z tycim 'ale' (1) Wykłady z teorii wyjątkowo ciekawe (w porównaniu do relacji znajomych z... anka PEŁEN PROFESJONALIZM (1) Wspaniała szkoła, rozpocząłem kurs na początku października, 20 stycznia... Adam Ł. Zdecydowanie polecam (1) Trafiłem do "Mirafiori" z polecenia znajomej absolwentki i nie zawiodłem się... Greg Ośrodek godny polecenia (1) Całokształt oceniam na 6. Instruktorzy bardzo sympatyczni, nawet tym co mają... berna POLECAM (1) 9 pazdziernika miałem okazję zdawać egzamin na prawo jazdy i udało mi się.... Filip nie odradzam, ale... (1) ...ale również nie polecam. Pan Michał wystawił mnie do wiatru kiedy tylko... jedrzej